BIST 11.156
DOLAR 33,09
EURO 36,04
ALTIN 2.558,69
GÜNCEL

Gelen vurdu giden vurdu

Mısır'da meydana gelen sis otoyolda zincirleme kazalara sebep oldu. Sürücüleri uyaran bir adam ise az kalsın canından oluyor. O anlar amatör kamerayla böyle görüntülendi.

Mısır'da sabah saatlerinde meydana gelen sis felakete yol açtı. Otoyolda zincirleme kaza meydana gelirken, uyarıları fark edemeyen bir sürücü önce bir adama ardından da çekiciye çarptı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler