BIST 5.115
DOLAR 20,96
EURO 22,46
ALTIN 1.313,16
GÜNCEL

Avustralya'da gerçekleşen ürkütücü elektrik fırtınası

Avustralya'da çıkan elektrik fırtınasının muhteşem görselliği. Amatör kamerayla çekilen görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Görüntüler Avustralya'dan. Doğa olaylarıyla sürekli gündeme gelen Avustralya'da çıkan elektrik fırtınasının muhteşem görselliği, sosyal medyada paylaşıldı ve büyük ilgi gördü. İşte muhteşem doğa olayı..

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler