BIST 5.626
DOLAR 23,38
EURO 25,15
ALTIN 1.474,46
MEDYA

Haber sunmak için yanlış yeri seçti!

Haber sunmak için sahil kenarında bir yer seçen muhabirin başına gelen talihsiz olay. Haber sunarken biranda dalgalarının azizliğine uğrayan muhabir izleyenleri gülümsetti.

Muhabir haber sunmak için ekranlarının karşısına geçiyor. Ama asıl sorun muhabirin haber sunumu için seçtiği yerde yaşanıyor. Haber sunmak için yağmurlu günde sahil kenarını seçen muhabir bir anda dalgalarının azizliğine uğruyor ve olanlar oluyor...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler