BIST 5.115
DOLAR 20,96
EURO 22,46
ALTIN 1.313,16
MEDYA

Erkek izleyiciyi ekrana kilitleyen spiker!

İtalyan spikeri Jolanda De Rienzo'nun güzelliği ülkede sık sık gündem oluyordu. Şimdi de Jolanda'nın sosyal medya paylaşımları ortalığı yıktı geçti.

İtalyan spor kalanı Sport Italia sunucusu Jolanda De Rienzo'nun yayın öncesi yaptığı paylaşımlar ve programda giydiği kıyafetlerde sosyal medyayı salladı. Adından sıkça söz ettiren güzel sunucu, Instagram'da da paylaştığı ateşli fotoğraflarla olay oldu...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle