BIST 5.221
DOLAR 21,15
EURO 22,68
ALTIN 1.320,46
MEDYA

Canlı yayında deney yapmaya çalışınca...

Natarsha Belling isimli tv sunucusu, canlı yayında Yotuber Jacob Strickling ile deney yapmaya çalışınca ilginç anlar yaşadı. İşte o görüntüler...

Jacob Strickling kola şişesinin içine sıvı azot döktükten sonra şişenin kontrolünü kaybeden Natarsha Belling, adeta bir patlama yaşanmasına sebep oldu. Sıvıların karışmasıyla ortaya çıkan kuvvet ağacın dalının dahi kırılmasına sebep olurken, şans eseri ekipten kimse yara almadan kurtuldu.

------------------------------------------------------------------------------

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle