BIST 5.115
DOLAR 20,96
EURO 22,46
ALTIN 1.313,16
GÜNCEL

Bebeğe nasıl gezileceğini gösteren şirin köpek

Görüntülerde sevimli bir köpek ve bebeğin arkadaşlığını görüyoruz.Sevimli köpek bebeğe nasıl dolaşması gerektiğini öğretiyor. Sevimli köpek bebeğe nasıl dolaşması gerektiğini öğretiyor.

Görüntülerde köpek ve bebeğin müthiş arkadaşlığını görüyoruz. Köpek bir eğitmen gibi davranıyor ve bebeğe nasıl dolaşması gerektiğini gösteriyor. İkilinin bu sevimli halleri herkesi gülümsetiyor...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler