BIST 5.115
DOLAR 20,96
EURO 22,46
ALTIN 1.313,16
HABER /  MAGAZİN

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer kimdir neden dava açıldı?

Hem verdiği kilolarla hem de yeni çıkardığı albümle adından söz ettiren Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer kimdir nereli kaç yaşında? Gizem Tuncer ne ile suçlanıyor neden dava açıldı? Gizem Tuncer ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Abone ol

Magazin gündemine verdiği 40 kilo oturan Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'e şoke eden suçlama. Bir trafik kazasına karışan Gizem Tuncer kimdir nereli kaç yaşında? Gizem Tuncer ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Sanatçı Mahmut Tuncer ve Işıl Tuncer'in kızları olan Gizem, 1992 yılında Bodrum'da dünyaya geldi. Sadri Alışık Tiyatrosu'nda Kerem Alışık'tan özel oyunculuk dersleri alan Gizem, oyunculuk eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde Tiyatro bölümünü kazanarak tamamladı. Lise eğitimi sırasında Erol Sayan'dan nota, usül ve nazariyat dersleri de alan Gizem, aynı zamanda kendisinin de son öğrencisi oldu. Üniversitede Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Türk Musikisi Bölümü'nü kazanan Gizem; Alaeddin Yavaşça ve Yücel Paşmakçı gibi Türk müziğinin saygın isimleri ile birlikte çalışma şansı yakaladı. İlk sahne deneyimini babası Mahmut Tuncer'le yaşayan Gizem, 6 sene boyunca Mahmut Tuncer'e sahnede eşlik etti.

GİZEM TUNCER'E NEDEN DAVA AÇILDI?

Gizem Tuncer, İstanbul'da karıştığı kaza nedeniyle hakkında dava açıldı. Motosiklet kazasına karışan Gizem Tuncer ve babası Mahmut Tuncer hakkında sahte belgecilik iddiasıyla soruşturma başlatıldı.