HABER /  GÜNCEL

Leyla Aydemir cinayeti davasında anneden mahkeme başkanına şok sözler

AĞRI’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir cinayetiyle ilgili görülen davada anne Şükran Aydemir, mahkeme başkanına ''Farz edin ki Leyla sizin kızınız” diyerek duruşma salonunu terk etti.

Abone ol

Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir cinayeti ile ilgili görülen duruşmaya bugün devam ediliyor.

Biri tutuklu 7 sanığın yargılandığı davada anne Şükran Aydemir, mahkeme başkanına “Önce Allah’ın adaletine sonra sizin adaletinize güveniyorum. Farz edin ki Leyla sizin kızınız” diyerek duruşma salonunu terk etti. Anne Aydemir, duruşmaya katılmayacağını söyledi. Baba Nihat Aydemir'in de izlediği duruşmada tanıkların ifadelerinin alımına devam edilecek.

Gizli tanıktan şok iddialar

Davanın dünkü duruşmasında ifade veren gizli tanık, "Leyla öldürülmeden kısa süre önce tutuklu sanık olan amcası Yusuf Aydemir'in yanındaydı" iddiasında bulunmuştu. Gizli tanık, aile içerisinde susmaları yönünde bir karar alındığını duyduğunu öne sürerek, "Çünkü aileden hiçkimse bu konuyla alakalı tek kelime konuşmuyordu. Hal ve hareketlerinden bu olayı kimin yaptığını herkesin bildiğini düşünüyorum" demişti..

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Çanakkale'de yanlış yola girince buldu! Tam 1800 yıllık Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Bakan Hulusi Akar ve komutanlar, Suriye sınır hattında
Şehit teğmenin son görüntüleri ortaya çıktı! Uçak saldırısında ucuz kurtulduk
Kaza yapan Pegasus pilotuna hastanede büyük şok beyninde tümör çıktı
Osman Kavala'ya 'silahlı muhalefet' ifadesi soruldu
Beyoğlu'nda korkutan patlama
Bayrampaşa cuma namazı kılınacak camiler hangisi?
Yorumlar 3 yorum