BIST 9.570
DOLAR 32,51
EURO 34,81
ALTIN 2.488,02
HABER /  GÜNCEL

Levent Kırca son isteği ne ailesi için zor karar!

Levent Kırca ölümü öncesi son isteğini yakınlarına anlattı. Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu da Levent Kırca'nın vasiyetini bugünkü köşesinden açıkladı.

Abone ol

Levent Kırca'nın vasiyeti yerine getirilecek mi?

Bu soruyu bugünkü köşesine taşıyan Hürriyet yazarı Levent Kırca’nın son isteğinin bir süre önce çektiği ‘Sarhoşum Gel Al Beni’ filminin vizyona girmesi olduğunu açıkladı.

Semercioğlu'nun Levent Kırca'nın son isteğine ve filmine ilişkin yazısından öne çıkan bölümler şöyle:

Levent Kırca'nın sevgilisi son anlarını anlattı : 'Konuştuk, vedalaştık. Tüm sevenlerine tekrar sevgilerini yolladı.'

LEVENT KIRCA KOMEDİSİ ZARAR GÖREBİLİR!

… Peki son isteği neydi Levent Kırca'nın?

Bir süre önce çektiği "Sarhoşum Gel Beni Al" adlı filminin vizyona girmesi. Vizyona girdiğini göremeden vefat etti. Son vasiyet olarak vizyona girmeli mi bu film? Kararı verecek olan, ailesi... Ancak girerse aklımızda yer eden "Levent Kırca komedisi"nin de zarar göreceğini söylüyor filmi görenler. İzleyen bir-iki dağıtımcı arkadaşım, belki yorgunluk dönemi olduğundan, belki sağlık problemlerinden Levent Kırca'nın filmde yapmak istediğini tam gerçekleştiremediğini söylüyor. "Sarhoşum Gel Beni Al" vizyona girip izlenmese... Beğenilmese... Sanki Levent Kırca'nın hatırasına saygısızlık olacakmış gibi geliyor bana. Bu yüzden bilmiyorum. Vizyona girmeli mi, girmemeli, ailesi kararı versin... Ama ne olursa olsun, Levent Kırca son bir filmiyle değerlendirileme-yecek kadar büyük bir oyuncuydu. Nur içinde yat Levent Abi. Bizi o kadar çok güldürdün ki, hakkını helal et...