HABER /  MEDYA

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak

Kurtlar Vadisi'nin 240. yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmeyecek. Polat Alemdar'ın geçirdiği kaza nedeniyle dizi bu haftada yayınlanmayacak.

Kurtlar Vadisi'nin 240. yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmeyecek. Polat Alemdar'ın geçirdiği kaza nedeniyle dizi bu haftada yayınlanmayacak. Pusat, zehir saçanlara cezasını vermek için tüm ekibini toplar. Baltazar’la büyük kapışma bir adım ötededir. Peki kim kazanacak?  

Başarılı dizi bu hafta yayınlanmayacak. Başrolünde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı yapımın fragmanı paylaşılmamış ve bu nedenle de yayınlanmayacağı söylentileri ortaya çıkmıştı. Beklenen şey gerçekleşti ve dizinin yeni bölümünün gelecek hafta ekrana geleceği açıklandı. Yapımın yerine ise Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümü yayınlanacak.
 
Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümüyle 18 Aralık Perşembe akşamı 20.00′de Kanal D’de!

Ekranların rakipsiz dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”, 239.bölümüyle aksiyona kaldığı yerden devam ediyor. Süha, Polat’a büyük sırrı anlatmaya devam eder. Bu kez harekete geçme zamanı gelmiştir. Akif, banka soygununun arkasındaki olan biteni öğrenmek için tüm imkanlarını seferber eder. Soygunun başrolünün işi hala bitmemişe benziyor. Pusat, zehir saçanlara cezasını vermek için tüm ekibini toplar. Baltazar’la büyük kapışma bir adım ötededir. Peki kim kazanacak? Fehmi, konseyi kurmaya hazırlanırken etrafının kimlerle sarıldığının farkına varmamışa benzer. Neyse ki durumu fark edecek birisi yanı başındadır.

DİZİDE NELER OLUYOR?

Polat, sonunda Süha’nın sırrına ortak olur. Bundan sonra bambaşka bir görev üstlenecektir. Peki, bu görevler neyi amaçlamaktadır?

kurtlar-vadi̇si̇-238.-bölüm-2.jpg

Fehmi, güç gösterisi yapmayı sevmişe benzemektedir. Yanında Cahit olmadan bunu daha ne kadar sürdürebileceğini kendi gözleriyle tecrübe edecektir. KGT ekibi, Polat Alemdar’dan aldıkları emri yerine getirirken hiç beklemedikleri saldırılarla sarsılırlar.

kurtlar-vadi̇si̇-238.-bölüm-3.jpg

Üstelik bu kez Tilki’nin yanı sıra başka bir misafirleri daha vardır. Akif ve adamları Şedid’in İstanbul’a uzanan kolunu bükmek için acele etmelidir. Sagir’in kurduğu bomba düzeneği Aynura için geri sayımı başlatacaktır. Polat, karanlık güçlerin üzerine aydınlığı getirmek için çalışırken, aynı kararlılığı Brandon da kirli oyunlarına devam ederken gösterir.

kurtlar-vadi̇si̇-238.-bölüm.jpg

Tüm karmaşa tek bir noktayı işaret edecektir.

 VADİDE NELER OLDU?

Polat Alemdar, kendisine kurulan kirli komployu bozmaya kararlıdır. Bu uğurda tüm dostları ve kuşkusuz KGT ekibi yanındadır. Fakat bu kez, fedakarlıkları da büyük olacaktır.

kurtlar-vadisi-237.-bölüm-1.jpg

Cahit’in emniyette tutuklu beklerken yaptığı plan, Brandon’ı büyük bir korkuya düşürmeye yeter. Cahit’in büyük sırrı Algis ve Martin’i endişeye sürüklemiştir. Zehir saçanlarla savaşı devam eden Pusat, yoluna sürpriz bir darbeyle devam ederken, bir dostlarının telefonu Pusat ve Miran’ı, suç çetesiyle kıyasıya bir aksiyonun içine sürükleyecektir.

kurtlar-vadisi-237.-bölüm-2.jpg

Şedid kampındaki gerginlik, Britani ve Sagir’in tartışmalarına yol açacak kadar büyümektedir. Akif, kimliğini gizli tutmaya çalışırken, Sagir kendini  büyük bir tuzağın içinde bulur.

Yeni planlarını hayata geçirirken Polat Alemdar, ekibi ve dostlarıyla görüşme halindedir. Tüm dünyaya servis edilen haberler hakkında basın toplantısı düzenleyen Brandon’ın unuttuğu bir şey vardır. O da bu haberlerin insanların vicdanlarında Polat Alemdar’ı mahkum etmeye yetmeyeceğidir!

Kurtlar Vadisi Pusu 236. Bölüm dün Polat'ın masaya yumruğunu vurduğu sahne ile final yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümdeki bu sahne dizinin bundan sonrası için merak uyandırdı. 

Polisten kaçmayı başaran Polat Alemdar, ekibiyle birlikte toplanır. Öncesinde ise polisten kaçışı o kadar da kolay olmamıştır. Uzun bir kovalamacının ardından kendini kurtaran Polat Alemdar Kurtlar Vadisi Pusu izleyenlerini de şaşkına çevirir.

İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU'DA POLAT'IN KAÇIŞ SAHNESİ 

 
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümün final sahnesinde Polat Alemdar bu durumun böyle gitmeyeceğini çok net bir hareketle gösterir. Masaya yumruğunu vuran Polat'ın aklından neler geçmektedir?

İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU 236. BÖLÜM'E DAMGA VURAN O FİNAL SAHNESİ 

KURTLAR VADİSİ PUSU 235. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Polat Alemdar tüm dünyaya servis edilen haberlerde terör örgütü lideri olarak lanse edilirken Kurtlar Vadisi Pusu bu son bölümle gündemdeki "ebola" salgınına değinmeden geçmedi. Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu  235. Bölümünde heyecan doruktaydı. Polat'ın yeni planı ne herkes bunu merak etti. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümüyle çok konuşuldu.

Her hafta milyonların ekran başına kilitleyen fenomen dizi “Kurtlar Vadisi Pusu”, yeni bölümünde de aksiyona ara vermeden devam ediyor. Polat Alemdar, çizdiği yol haritasında ne pahasına olursa olsun devam etmekte kararlıdır. Fakat bu kez rakipleri kıskacı git gide daraltmaktadır.

 kurtlarvadisi.jpg

Merkez üssüne yapılan saldırının yankıları dinmeden tüm dünyaya servis edilen haberler, Polat ve ekibini zor durumda bırakır. Cahit, bir yandan planlarını gerçekleştirmek için çabalarken diğer yandan Safiye ile ilgili önemli bir sürprizle karşı karşıya gelir. Korkusuz bir Kosovalı askere sahip olduklarını düşünen Şedid’e karşı Akif kimliğini gizli tutabilecek midir? Zehirle mücadele eden Pusat’ın planı, kimin ölümüne sebep olacaktır? Tilki Andrei nasıl bir aksiyonun içinde yer alacak?

kurtlarvadisi.20141112002309.jpg

ÖNCEKİ HABERLER
Binali Yıldırım'dan son dakika Erdoğan açıklaması
Zekeriya Öz'e Erdoğan şoku
PKK tarih verdi Mart ya da Nisan ayında
Özbek Hoca'ya korkunç infaz cemaati şokta
Fethullah Gülen'den gladyatör gibi savaşın çağrısı
15 Ekim evde bakım parası yatan iller hangisi yeni
Yorumlar