HABER /  MEDYA

Kurtlar Vadisi 252. bölüm şok eden ayrılık

Kurtlar Vadisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. 252. son bölümde Polat ve Leyla ayrılma kararı kalır. Peki bundan sonra ne olacak?

Kurtlar Vadisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. 252. son bölümde Polat ve Leyla ayrılma kararı kalır. Peki bundan sonra ne olacak?

Leyla’nın cevabı karşısında hayal kırıklığına uğrayan Polat, olan biteni anlamlandırmaya çalışır. Acısını içinde yaşayan Leyla ise Polat’tan köşe bucak kaçmaya ve sorularını cevapsız bırakmaya devam etmektedir.

screen-shot-2015-03-26-at-11.33.00-am.png

Harun’u Sagir’in elinden kurtararak korumaya alan KGT ekibi, bu kez de Lion Timi tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Fehmi ile yaptığı görüşmeden sonra kafası karışan Pusat’la Erhan’ın arasında geçen ilginç konuşma ne olacak? 

screen-shot-2015-03-26-at-11.32.41-am.png

Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 252. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın hız kesmediği bir bölümle geliyor.
screen-shot-2015-03-26-at-11.32.46-am.png
 
Kurtlar Vadisi Pusu'da Leyla’nın cevabı karşısında hayal kırıklığına uğrayan Polat, olan biteni anlamlandırmaya çalışır Acısını içinde yaşayan Leyla ise Polat’tan köşe bucak kaçmaya ve sorularını cevapsız bırakmaya devam etmektedir. Harun’u Sagir’in elinden kurtararak korumaya alan KGT ekibi, bu kez de Lion Timi tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Fehmi ile yaptığı görüşmeden sonra kafası karışan Pusat’la Erhan’ın arasında geçen ilginç konuşma ne olacak? Hoca’nın Polat’a açıklayacağı büyük kararı ne? Polat’ın bu karar karşısında tepkisi ne olacak? Erdem, mühendislerin karşısına çıkacak. Bu karşılaşmanın Erdem için taşıdığı  farklı anlam ne? Erdem’in geçmişine dair bilinmeyenler açığa çıkacak.
ÖNCEKİ HABERLER
Yulaf sürdü egzama kabusu bitti
ABD: İki beyaz polisin görevden alınması isteniyor
THY Yemen seferlerini iptal etti
CHP'li vekiller sandıktan çıkamadı
İstanbul'da elektirk kesintisi bu ilçeler dikkat
Türkiye deprem haritası fay hattı nerelerden geçiyor?
Yorumlar 3 yorum