BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  GÜNCEL

Köpeğin derisini yüzüp bir de...

Kayseri'nin Tomarza İlçesi'nden akıllara durgunluk veren bir hayvan şiddeti haberi geldi; caniler 3 yaşındaki av köpeğini öldürüp derisini yüzerek sahibinin kapısına astılar!

Abone ol

Kayseri'nin Tomarza İlçesi'nde korkunç bir olay yaşandı; Hürü-Salih Girgin çiftinin 3 yaşındaki av köpeği kimliği belirsiz kişi veya kişilerce öldürülüp, derisi yüzüldükten sonra zincirle evin giriş kapısı önüne asıldı.

DURUMU JANDARMAYA BİLDİRDİLER

Avcılıkla uğraşan emekli işçi 65 yaşındaki Salih ile eşi 63 yaşındaki Hürü Girgin, sabah uyandıklarında gördükleri manzara karşısında dehşete düştü. Bahçede besledikleri av köpeğinin öldürülüp, derisi yüzüldükten sonra, evin giriş kapısının önüne zincirle asıldığını gören çift, durumu jandarmaya bildirdi. Tomarza jandarması olayla ilgili çok yönlü soruşturmaya başlattı.

screen-shot-2014-12-29-at-11.52.43-am.png

Yapılanın vahşet olduğunu ifade eden Salih Girgin, şunları söyledi: 


"HAYVANA BUNU YAPANLAR İNSANA DA YAPAR!"

"Sabah camiye gitmek için dışarı çıktım. Ancak kapıyı açtığımda bu korkunç manzarayla karşılaştım. Biri veya birileri gece bahçeye girip, kulübede bulunan 3 yaşındaki av köpeğimizi öldürdükten sonra, derisini yüzmüş ve evin önüne asmış. Hayvana bunu yapanlar, insana da yapar. Olayı jandarmaya bildirdik. Çok tedirginiz. Kim veya kimlerin neden böyle bir şey yaptığına anlam veremiyoruz. Yetkililerden, olayı yapanları bulmalarını ve cezalandırmalarını istiyoruz." 

ÖNCEKİ HABERLER
İşadamlarıyla cinsel ilişkiye girip...
Al Jazeera çalışanları Mısır'da bir yıldır hapiste
Eski Sovyet mutfağı İstanbul'a taşındı
TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
Papaz 1 yıl boyunca ateist oldu!
Cumhuriyet'in kaçıncı yılı 2020 29 Ekim kaç yaşında?
Yorumlar 1 yorum