HABER /  GÜNCEL

Komşu kızını taciz edenin savunmasına bak

Adana'da komşu kızını taciz eden zanlı tutuklandı. 46 yaşındaki Halil D.'nin polisteki ilk ifadesi şaşırttı.

Adana'da komşusunun kızını taciz eden şahıs tutuklandı. Zanlı, ifadesinde "İş istemek için gittim, çok sarhoştum. Hatırlamıyorum" dedi.

Edinilen bilgiye göre olay, Çukurova ilçesine bağlı Belediyevleri Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Esra G. (20) Belediyevleri Mahallesi'nde babasının iş yerine çalışmaya gitti. Bu sırada Halil D. (46) isimli kişi de iş yerine geldi. Halil D., işletmede kimse olmadığı sırada genç kızı taciz etti. Esra G., bu sırada iş yerine gelen bir kişiye Halil D.'yi işaret edip rahatsız olduğunu anlatmak istedi ancak durumu fark etmeyen kişi iş yerinden çıktı.

ANNESİNE SÖYLEDİ

Daha sonra Halil D.'nin tacizine uğrayan genç kız, Halil D.'yi itekleyerek uzaklaştırmak istedi. Halil D. ise ikinci kez hamle yaptı. Halil D.'ye direnen genç kız daha sonra durumu annesine söyledi. Annesi de babasını söyleyerek aile Halil D.'den şikayetçi oldu.

Polis, Halil D.'yi yakalayıp gözaltına aldı. Halil D. ifadesinde işsiz olduğunu, iş istemek için gittiğini, masada oturan Esra G.'nin yanına gidip oturduğunu, sonrasını çok sarhoş olduğu için hatırlamadığını söyledi. Genç kız ise Halil D.'nin kendisini taciz ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. Halil D. sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Zanlı çıkarıldığı nöbetçi mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ÖNCEKİ HABERLER
'1 Kasım, istikrar mı istikrarsızlık mı seçimi'
CHP bakanlık teklif edilen isimler kimler?
Mustafa Kamalak'tan Kışanak'a gizli ziyaret
Ağrı'da polise bombalı saldırı alarmı
Erdoğan açıkladı! Görevi neden CHP'ye vermedi
Adana mutabakatı nedir hangi ülkeyle yapıldı Adana mutabakatı maddeleri
Yorumlar