BIST 4.874
DOLAR 18,63
EURO 19,41
ALTIN 1.051,84
HABER /  MEDYA

Klavye Delikanlıları son bölüm neler oldu 3.bölüm fragmanı

Show Tv'nin salı günleri ilgiyle izlenen dizisi Klavye Delikanlıları dün akşam yayınlanan son bölümüyle ekrandaydı. Klavye Delikanlılarının 2.bölümünün ardından 3.bölüm fragmanı da yayınlandı. Klavye Delikanlıları yeni bölümde fena yakalanıyor.

Abone ol

Başrollerinde Vildan Atasever ile Kaan Yıldırım'ın paylaştığı Klavye Delikanlıları yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi olan Klavye Delikanlılarında dün izleyiciler nefeslerini tuttu. Peki Klavye Delikanlıları'nda dün akşam neler yaşandı?

Klavye Delikanlıları’nın bu akşam ekrana gelen 2. bölümünde; ekip takıldıkları polis çevirmesinden Volki’nin polisi tanımasıyla şans eseri kurtuldu. Zenginden al fakire dağıt felsefesiyle, Hiko Dayı öncülüğünde kazandıkları paraları ihtiyaç sahiplerine dağıtan Bayram ve Kerem yeni hedef belirlemek için Volki ve Seyran’la birlikte soluğu gece kulübünde aldı. Volki tam bir zengin avcısı gibi, metresi Arzu ile takılmakta olan holding sahibi Hakan Baydar’ı gözüne kestirdi. Hakan Baydar’ın rakibi Tezcan Holding’le gireceği enerji ihalesini öğrenen ekip Hakan Baydar’ın özel hayatını kullanarak ona şantaj yaptı. Yaptıkları şantaj sonucunda kazandıkları parayla bir süre ortadan kaybolmak için Şile’ye giden Bayram ve Seyran, birlikte güzel bir gün geçirdi. Uyandığında yanında Seyran’ı göremeyen Bayram, Volki ile birlikte paraların ve Seyran’ın ortadan kaybolduğunu anladı. Kuzen Volki ve Bayram’ın her yerde Seyran’ı aradığı, Seyran’ın ise Yunanistan’da içeceğini yudumladığı final sahnesi görülmeye değerdi.

KLAVYE DELİKANLILARI YENİ BÖLÜM NELER YAŞANACAK?

Klavye Delikanlıları 3. yeni bölümde Seyran kaçırılır. Seyran'ın kaçırılması Trol ekibinde büyük şok etkisi yarattı. Kerem ise yeni bölümde hapishaneyi boylar.