BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 505,79
MEDYA

Kızım 33. bölüm 2. fragmanı

Kızım dizisi 33. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kızım 33. yeni bölümüyle 24 Mayıs 2019 Cuma akşamı TV8'de olacak. Kızım'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kızım 33. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kızım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Kızım 24 Mayıs 2019 Cuma akşamı TV8'de...

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir.

Tüm bu tesadüflerle hayatın biraraya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hercai 11. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Arka Sokaklar 519. bölüm fragmanı
İmamoğlu'ndan seçmene: Talimat yok
Yalnızca 5 oy aldığını zanneden aday canlı yayında ağladı
SpaceX uzaya 60 internet uydusu gönderdi
Şahan Gökbakar'ın utanma videosu sosyal medyada gündem oldu
Selfi çekmek isterken kendini vurdu
Muhammet Emin Akbaşoğlu '11 üyeyi de tebrik ediyorum'
24 Mayıs Türkiye Gündemi
Yorumlar