BIST 9.814
DOLAR 32,36
EURO 34,43
ALTIN 2.438,65
HABER /  GÜNCEL

Kısmetse Olur kim elendi yeni yarışmacı kimdir?

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi belli oldu. Kısmetse Olur evinden Selçuk elenirken gelin adaylarından Ayça Beğen ismi yazıldı. Peki yeni gelen yarışmacı kimdir?

Abone ol

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi sorusunun cevabı pazar gecesine alınan elemede belli oldu. Kısmetse Olur'dan elenen isim damatlar evinden Selçuk oldu.

Bu hafta Kısmete Olur SMS oylaması sonucunda Murat ve Mehtap koruma altına alındı. Haliyle eleme gecesinde Murat ve Mehtap ilk kez rahat bir nefes aldılar. Eleme akşamı ise Adnan ve Cansel yarışmacı arkadaşları tarafından koruma altına alınan isimlerdi.

KISMETSE OLUR KİM ELENDİ?

Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur'un 31 Ocak 2016 Pazar günü yayınlanan bölümünde kim elendi belli oldu.

Yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim damat adayları arasından Selçuk oldu.

Eleme sistemi nedeniyle gelin adayları arasında ismi en çok yazılan Ayça dokunulmazlık oylamasını ve 10 bin lirayı gelinler evinden Mehtap'ın kazanması sayesinde elenmekten kurtuldu.

Selçuk Aydemir kimdir : Kısmetse Olur evine Gürkan'ın elenmesinden sonra gelen Selçuk Aydemir 23 yaşında fitness antrenörü. Selçuk Aydemir aynı zamanda tekstil işiyle ilgileniyor.

Selçuk'un elenmesinin ardından eve giren yeni damat adayı ise Boğaçhan Tuzcu oldu.

KISMETSE OLUR'UN YENİ DAMAT ADAYI BOĞAÇHAN KİMDİR?

Kısmetse Olur'un 31 Ocak 2016 Pazar günü yayınlanan bölümünde yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim damat adayları arasından Selçuk olurken elenmesinin ardından eve giren yeni damat adayı ise Boğaçhan Tuzcu oldu.

Kısmetse Olur'un yeni damat adayı Boğaçhan gelin adaylarının beğenisini kazanırken daha ilk dakikalarda Daniela ile arasında gerginlik çıktı.

24 yaşında olduğunu ve aşçılık eğitimi aldığını belirten Boğaçhan; çantacı dükkanı sahibi, aslen Rizeli ama Marmaris'te yaşıyor.

KISMETSE OLUR EVİNDE AYÇA SEMİH AŞKI MI?

Kısmetse Olur evine döndükten sonra Emre Ubeyli'den yüz bulamayan Ayça Beğen, Semih ile yakınlaşmaya başladı.

MEHTAP'TAN AYÇA İÇİN AĞIR SÖZLER

Kısmetse Olur'da Gözde'nin ailesinin yaklaşımını eleştiren Mehtap'ın ekranda ettiği şok sözler haftanın olayı oldu. Mehtap, Ayça'ya "Sen o...pusun" dedi.