BIST 9.645
DOLAR 32,61
EURO 34,82
ALTIN 2.440,93
HABER /  MEDYA

Kiralık Aşk son bölüm-16. bölüm fragmanları

Kiralık Aşk son bölüm ekrana kilitledi izleyin. Neriman'ın köşeye sıkıştırdığı Defne her şeyi Ömer'e anlattı. Ömer ise yol ayrımında peki ne yapacak? Kiralık Aşk 16. bölüm fragmanları hazır!

Abone ol

Kiralık Aşk son bölüm nefes kesti izleyin. Kiralık Aşk 15. bölüme Defne'nin itirafları damga vurdu. Neriman'ın oyununa gelmemek için her şeyi itiraf eden Defne ve Ömer'in yolları ayrılıyor. Peki aşk yollarını tekrar birleştirecek mi? Kiralık Aşk 16. bölüm fragmanları intenrethaber'de olacak...

screen-shot-2015-10-02-at-8.53.26-am.png

 

 

 

 

 

15. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Defne her şeyi anlatmaya karar verdi! Neriman’ın oyunundan ancak böyle sıyrılabilir. Ömer’in kalbi paramparça, aklı sorularla dolu. Birlikte bu açmazdan çıkabilecekler mi?  Yeniden birlikte olmanın yolunu bulabilecekler mi?  Defne, Ömer’in peşinde. Eninde sonunda kendisini dinlemeye ikna edecek.

br

Bu arada Deniz geliyor. Hem de gümbür gümbür! Büyük bir savaş başlayacak! Sinan’ın, Yasemin’in, Necmi’nin ve en önemlisi Defne’nin  tarafını seçmesi lazım.

Sude ise gelişiyle bütün dinamikleri alt üst ediyor. Arkasında sırlarla, sorulacak hesaplarla çıkıp geliyor.

screen-shot-2015-10-02-at-8.53.39-am.png
İsmail’in Yasemin’le ilişkisi, şok bir gelişmeyle birden bire yön değiştiriyor. Yasemin, İsmail’i çok ama çok şaşırtıyor.

Defne  Ömer’siz, Ömer Defne’siz yapamıyor. Aşk, onları yeniden bağlayacak ama nasıl?

İŞTE FİNAL SAHNESİ

Ömer ve Defne herkesten uzakta ve baş başa. Kimse nerede olduklarını bilmiyor. Dünyadan tamamen koptular.

 Kendileri için zamanı dondurdular. Konuşacakları, paylaşacakları o kadar çok şey var ki. O kadar uzun zaman hasret kaldılar ki birbirlerine. Onları merak eden gözlerden uzakta, hiç kimseyi düşünmeden aşklarını yaşıyorlar.

İsmail, kendini Yasemin’in çekim alanına girmiş halde buluyor. Yasemin, kimsenin bilmediği özellikleriyle İsmail’in aklını başından alıyor.

Neriman, Ömer’le Defne’nin nereye kaybolduğunu çok merak ediyor. Aramadığı yer kalmıyor ancak bir türlü bulamıyor! Tamamen hedefine kilitlenmiş olan Neriman, bu sefer hiç beklemediği çok sert bir kayaya çarpıyor.