BIST 1.120
DOLAR 7,62
EURO 8,89
ALTIN 457,85
HABER /  POLİTİKA

Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: 'Haysiyetliysen...'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında açıkladığı belgelerin ardından Twitter hesabından, "Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim" diye yazdı.

Abone ol

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında açıkladığı belgelerin ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Özel, "Gösterilen belgeler sahtedir" diye konuştu. Son açıklama yine Kılıçdaroğlu'ndan geldi. Kılıçdaroğlu Twitter hesabından, "Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim" diye yazdı.

İşte Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Twitter hesabından yaptığı o açıklama:

"Akrabaların vergi vermemek için yurt dışında şirket kuracak, milyon dolarları o şirketlere gönderecek, sen de çıkıp millete “dolarlarınızı bozdurun” diyeceksin! Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim. Eğer haysiyetli bir adamsan, sözünü tutar, gereğini yaparsın...

AK Parti Sözcüsü: "Kılıçdaroğlu kendi yalanında boğulacak"

Ben üstüme düşeni yaptım. Akrabalarının ve senin nasıl kirli bir düzen içinde olduğunuzu, belgeleriyle milletimin gözünün önüne serdim. Ben hiçbir zaman haksızlık karşısında susan olmadım, olmayacağım. Acaba sen üstüne düşeni yapıp, bu milletin yakasından düşecek misin?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan belgeleri

Ortaya çıkardığımız belgeler yüzünden beni ve CHP'yi karalayacaksın. Şunu bil ki, benim hiçbir şeyden korkum yok çünkü alnım ak! Senin hiddetini ve korkunu ise çok iyi anlıyorum. Sen, yıllarca Türkiye'nin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün!"

Yazıcı: Kılıçdaroğlu'nun yaptığı müptezellik             

Erdoğan'ın avukatından Kılıçdaroğlu'na flaş cevap...

ÖNCEKİ HABERLER
ALES sonuçları sorgu ekranı ÖSYM tarih verdi
CHP'li vekilden bomba Zarrab iddiası! MİT Erdoğan'ı...
2018 KPSS ne zaman başvuru tarihleri milyonlarca aday bekliyor
Dolar fırladı euro-dolar fiyatları 29 Kasım 2017
Kuzu: Bizde para yok Trump işine bak!
Mevlit kandili ne zaman 2020 Diyanet dini günler takvimi
Yorumlar 11 yorum