BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  POLİTİKA

Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret eden doktor hakkında yeni gelişme bakın ne yaptılar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 88 yaşında vefat eden annesi hakkında çok çirkin paylaşımda bulunan Trabzon’da Medikal Park Hastanesi'nde görevli Doktor Mahmut Arslan adlı şahıs hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Abone ol

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 88 yaşında vefat eden annesi hakkında çok çirkin paylaşımda bulunan Trabzon’da Medikal Park Hastanesi'nde görevli Doktor Mahmut Arslan adlı şahıs hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Hastane yönetiminden açıklama

Tepki çeken paylaşım sonrası Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta açıklama yaptı.

Usta, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Ayrıştırıcı, saldırgan ve ağır hakaret içeren bu söylemin ülkemizin barış iklimine ağır bir darbe vuracağı muhakkaktır. Fay hatlarıyla oynayanlar bu ülkeye en büyük kötülüğü yapanlardır” diye yazdı.

Usta daha sonra da “İnsan Kaynakları birimimiz konuyla ilgili kişinin savunmasını alarak hukuk birimimize aktarmıştır. Kurum içi yaptığımız değerlendirme sonucu ilgili kişinin işine son verilmiştir” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Doktor Mahmut Arslan, sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu’nun 88 yaşında vefat eden annesi Yemuş Kılıçdaroğlu’na hakkında,  “Kızılbaşı niye mi yumrukladı, anasını ….. dua etsin”  şeklinde ahlaksızca bir paylaşım yapmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Doğu Perinçek'ten ittifak iddiası! ABD istemiyor
Erhan Çelik'ten yıllar sonra gelen TRT itirafı
Yaz aylarında burun estetiği yaptırmak isteyenlere önemli uyarılar
Abdullah Gül'le ilgili ilginç gelişme! Cumhurbaşkanlığı linki kaldırdı
Rum Subay'ın öldürdüğü cesetler ortaya çıkıyor!
Masterchef Uğur Deniz Yılmaz kimdir aslen nereli instagramı kapattı mı?
Yorumlar 1 yorum