BIST 10.871
DOLAR 33,02
EURO 35,98
ALTIN 2.509,63
HABER /  MEDYA

Kara Sevda son bölüm-4. bölüm fragmanı

Kara Sevda son bölüm dün akşam ekran başına kilitledi Kara Sevda son bölüm izleyin. Kara Sevda 3. bölümde Kemal, Emir'in evlilik yıldönümüne katılır ve Nihan'ı görür hikaye tekrar başlar. Kara Sevda 4. bölüm fragmanı intenrethaber'de...

Abone ol

Kara Sevda son bölüm dün akşam izleyiciyi ekran başına kilitledi Kara Sevda son bölüm izleyin. Kara Sevda 3. bölümde Emir'in davetine katılan Kemal, Nihal ile karşı karşıya gelir ve aşk hikayesi tekrar alevlenir. Nihan'dan öcünü almak isteyen Kemal onun canını acıtmak için her yolu dener ama kendini Nihan'dan alamaz. Peki Kara Sevda 4. bölümde neler olacak? Kara Sevda 4. bölüm fragmanları internethaber'de...

KARA SEVDA SON BÖLÜM İZLEYİN

KARA SEVDA 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nihan, evlilik yıldönümü kutlamasında Kemal’i karşısında Emir’in ortağı olarak görmenin şokunu atlatamamışken; Kemal’in dudaklarından dökülen her cümle, bomba etkisi yaratır.

Kemal’in ataklarıyla sarsılan Emir, Kemal’i daha yakınına çekmek için sürpriz bir teklifte bulunur. Bu teklif, Kemal’in yıllar önce eşiğinden içeri adım atamadığı Nihan’ın evine giriş biletidir. Diğer tarafta Kemal’in varlığı bütün dengeleri değiştirmeye yeter. Yaşanabilecekleri az çok tahmin eden Vildan’ın gerginliği Önder'in dikkatinden kaçmaz. Ozan’ın hazırladığı sürprizse; Nihan’ın içini kanatırken, Kemal’in öfkesini daha da güçlendirir.Nihan, Kemal’i görmenin sarsıntısıyla aklı dağılsa da, Emir’in evliliklerine koyduğu yeni kuraldan ötürü gergindir. Her şeyin üst üste gelmesi Nihan’ı soluksuz bırakır. O da, anılarında huzur bulacağı tek yere, Külüstür'e gider. Nihan, Kemal’e söyleyemediği gerçeklerle boğuşurken; Kemal’inse aşkına rağmen, Nihan’a olan öfkesi ağır basar.

Nihan’ın evliliğinin oyundan ibaret olduğuna şahit olan Ozan, hesap sormak için Emir’in karşısına çıkar. Ozan’ın Emir’le yüzleşmesinin etkileri, hayatlarında katlanarak devam edecektir.

Emir’in Kemal’le yaşadığı anlaşmazlıklar, Kemal’e olan öfkesini her geçen gün daha da biler. Diğer taraftan Kozcuoğlu ile Sezin ailesinin ortak sırrını bilen gizemli kişi, şantajlarına bir yenisi ekler.

Ailece Kemal’in İstanbul’da kalışı kutlanırken; Tarık, Kemal’le ilgili bir gerçeği masaya yatırır. Ailede soğuk rüzgârlar estiren bu gerçek, Kemal’i özellikle babasının karşısında zor bir sınavdan geçirir.

Kemal bu şehrin ve Nihan'ın ona yaşattıklarından artık kaçmayacaktır. Kemal için zaman, mücadele zamanıdır. Leyla ise Kemal'de fark ettiği intikam isteğini kendi yöntemlerince köreltmek ister. Ama bu seferki çabası, Kemal'e büyük sürpriz olacaktır.