HABER /  GÜNCEL

Kabine revizyonu olacak mı Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Erdoğan, kabine değişikliği iddiaları içinse "Böyle bir şey yapılması gerekiyorsa biz yaparız. Siparişle bu işler olmaz." dedi.

23 Haziran seçimlerinden sonra Ak Parti'de büyük bir değişimin yaşanacağı İstanbul il ve ilçe örgütlerinde bir çok ismin değişeceği iddia ediliyordu. İddia sadece İstanbul'la da sınırlı değildi bazı bakanların değişeceği Erdoğan'ın yeni bir kabine revizyonu yapacağı konuşuluyordu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Grup sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan Kabine iddialarına yanıt verdi. 

Kabine değişikliği olacak mı?

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine revizyonu sorusuna ''Böyle bir şey yapılması gerekiyorsa biz yaparız. Siparişle bu işler olmaz. Hele hele bu vatanı sevenler olarak bunları gündemde tutmak şık degil. Dışarıdan dayatmayla kabine değişikliği olmaz'' yanıtını verdi.

Bahçeli ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı bünyesinde yeni yönetim sisteminin bir yıllık uygulama sonuçları, eksikleri, aksaklıkları ve geliştirilmesi gereken yönleriyle ilgili bir kapsamlı çalışma başlattık. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay Bey'in koordinasyonunda ilgili tüm kesimlerin katılımıyla bu değerlendirme çalışmasını gerçekleştireceğiz" dedi. MHP lideri Bahçeli ile telefonda görüştüklerini belirten Erdoğan, "G20 sonrası yüz yüze de görüşebilirim" açıklamasında bulundu.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri 'Her şey çok güzel olacak abi' diyen Berkay Gezgin'in İmamoğlu'ndan isteği Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Fatih Terim'den talimat: İkisini de kampa istiyorum
LGS'de en başarılı il hangisi oldu! işte yanıtı
Yalova lise taban puan tablosu 2019 yüzdelik dilimler kaç oldu yeni
Bursa lise taban puanları güncel lise yüzdelik dilimleri tablosu 2019
Balıkesir lise taban puanları 2019 nitelikli lise yüzdelik dilimleri tablosu
Kobe Bryant evli mi eşi kimdir Kobe Bryant kaç çocuğu var?
Yorumlar 20 yorum