BIST 4.769
DOLAR 20,12
EURO 21,59
ALTIN 1.256,82
HABER /  MEDYA

Jet Sosyete 15. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Jet Sosyete 15. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 10 Haziran 2018 Pazar günü ekrana gelecek olan Jet Sosyete dizisinin 15. yeni bölümünde neler olacak? Son bölümüyle büyük beğeni toplayan Jet Sosyete'nin 15. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de

Abone ol

Star TV'de pazar akşamları ekrana gelen ve orta halli bir ailenin bir anda büyük servetlere kavuşup sosyete hayatına geçişini konu edinen Jet Sosyete dizisi, yayınlanan son bölümüyle yine büyük ilgi gördü. Ekrana geldiği her hafta reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Jet Sosyete dizisinin 15. yeni bölüm fragmanı da merak edilmeye başlandı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Tony yeni bir yarışma programından sunuculuk teklifi alıyor. Çevresindeki gelin ve kaynana adaylarından yarışmacıları seçen Tony zor bir görev ile karşı karşıya kalıyor. Yarışmanın ödülü altınları duyan Safiye, Alara ile yarışmacı adayı. Talip ve Yıldız’ın evliliklerine her türlü taş koyan Şennur, bu sefer Yıldız’ın ev işlerindeki becerisini sınamak üzere yarışmaya katılıyor. Yarışmanın en sürpriz ikilisi ise Gizem ve Zahide Hanım! Modadan yemek yapmaya değişik etaplarıyla “Gelinimi Yerim” yarışması büyük bir kapışmaya sahne olacak.

Gündüz sitede atıl duran halı sahasında maç düzenlemeye karar veriyor. Yaşar, Cengiz Bey ve Talip’e karşılık Gündüz, Melike ve Ozan karşı karşıya gelecek. Denklemin en zayıf halkası Ozan’ın tecrübesizliği Melike ile yakınlaşmalarını sağlıyor.

JET SOSYETE 15. BÖLÜM FRAGMANI