HABER /  MEDYA

Savaşçı 48. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

Savaşçı 48. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 10 Haziran Pazar akşamı ekrana gelecek olan Savaşçı 48. yeni bölümde neler olacak? Son bölümüyle büyük beğeni toplayan Savaşçı 48. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

FOX TV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Savaşçı dizisi, son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitledi. Herkes şimdiden Savaşçı 48. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Yüzbaşı Kağan ve ayakta kalan az sayıda asker, teröristlere karşı üs bölgesini ve Türk Bayrağı’nı korumak için kanlarının son damlasına kadar çarpışacaktır. Açılan ilk ateşte yaralanan Kürşat bile arkadaşlarına destek olmak için gözünü kırpmadan öne atılır. Ancak zehirlenen askerlerin durumu gittikçe kötüleşir. Ayrıca takviye için gelen helikopterlerin üsse inişi teröristlerin yoğun uçaksavar ateşiyle engellenir. Zaman askerlerin aleyhine ilerlerken, Leyla sinsi planının ikinci aşamasına geçer ve yavaş yavaş üsse yaklaşır. Komutanın Kağan olduğunu öğrendiğinde ise keyfi daha da yerine gelir.

SAVAŞÇI 48. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
LGS İngilizce soru cevapları 2018 MEB kitapçık türüne göre cevap anahtarı
Fazilet Hanım ve Kızları 50. bölüm fragmanı nefesler tutulacak
Dolar'ı yükselten 3 faktör Mehmet Şimşek açıkladı
LGS TC Inkilap Tarihi soru cevapları 2018 MEB kitapçık türüne göre cevap anahtarı
Yeni Gelin 53. bölüm sezon finali fragmanı yeni bölümde neler olacak?
Okul tatil günleri MEB 2020 2. ara tatil ne zaman?
Yorumlar