BIST 4.958
DOLAR 18,63
EURO 19,55
ALTIN 1.062,32
HABER /  GÜNCEL

İsveç'te kaybolan Türk asıllı subay Deniz Arda'nın acı akıbeti! Cesedi bulundu

İSVEÇ'te kaybolan Türk asıllı subay Deniz Arda'nın cesedine ulaşıldı. Bulunan bir cansız bedenin 18 Kasım 2020'de kaybolan 31 yaşındaki Türk asıllı Deniz Arda'ya ait olduğu belirlendi.

Abone ol

Stockholm Emniyet Müdürlüğü Sözcüsü Carina Skagerlind, yaptığı açıklamada, 10 gün önce Stockholm'ün güneyinde Tyresta Ulusal Parkı'nda bulunan cesedin otopsi sonucu İsveç Silahlı Kuvvetleri'nde deniz komando subayı olarak görev yapan Deniz Arda'ya ait olduğunun belirlendiğini bildirdi. Skagerlind, "Ailesine haber verildi. İlk incelemelerde suç unsuru yok." dedi.

Doğa yürüyüşçüsü buldu
Aftonbladet gazetesinin haberine göre, bir doğa yürüyüşçüsü, 27 Şubat Cumartesi Tyresta Ulusal Parkı'nda gezerken sarp kayalıkların arasında bir ceset görmüş ve polise ihbarda bulunmuş. 

Arda, kaybolmadan önce arkadaşlarına gönderdiği mesajında Stockholm'un Nacka bölgesinde sarp kayaların arasında uzun bir koşuya çıkacağı bilgisini paylaşmıştı. 

İsveç silahlı kuvvetlerinde her türlü komando eğitimini başarıyla tamamlayarak Deniz Komando Okulu Komutanlığına subay olarak terfi eden Deniz Arda,18 Kasım 2020'de kaybolmuştu.

Arda'nın, Stockholm'de Liljeholmen bölgesinde bir marketten alışveriş yaptığı sırada görüntüleri mobese kameralarına yansımış, daha sonra kendisinden haber alınamamıştı.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Hatay'da çiçek satan kadına kızından büyük şok! Oxford'da eğitim yalan çıktı
Foto Galeri Hatay'da çiçek satan kadına kızından büyük şok! Oxford'da eğitim yalan çıktı Galeriye Gözat