BIST 4.878
DOLAR 18,83
EURO 20,31
ALTIN 1.132,71
HABER /  GÜNCEL

İşte saniye saniye cinayet anı

Sarhoştu, girdiği tekel bayisinden bir şişe viski daha istedi. Veresiye teklifi reddedilince de sokak ortası dehşet saçtı.

Abone ol

Şanlıurfa'da, bayramın ikinci günü 22 yaşındaki Ömer Gürbüz'ün öldürüldüğü, veresiye içki cinayeti güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedilen cinayeti 30 saniye gibi kısa sürede işleyerek kaçan 26 yaşındaki Mustafa Geldi, polislerin takibi soncu yakalanıp, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Şanlıurfa'da geçtiğimiz Pazartesi günü, tekel büfesinde akşam saat 19.20 sıralarında yaşanan olayda Ömer Gürbüz, büfeye gelerek veresiye viski isteyen müşteriye olumsuz yanıt verdiği için tabancayla başına ateş edilerek ağır yaralandı.

Olay sırasında büfede bulunan kardeşi Bedir Gürbüz ve çevreden gelenler tarafından hastaneye götürülen Ömer Gürbüz, yoğun bakım ünitesinde verdiği yaşam mücadelesine yenik düşerek öldü. Olayın hemen ardından bir şişe viski için cinayet işleyen, Mustafa Geldi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Polisin katil zanlısına ulaşmasına yol açan güvenlik kamerası kayıtlarında işlenen cinayet görüntüleri görenleri hayrete düşürüyor.

GÖRÜNTÜLER HABERİN
DEVAMINDA...

[PAGE]