BIST 1.342
DOLAR 7,87
EURO 9,39
ALTIN 458,41
HABER /  GÜNCEL

İşte Benim Stilim All Star'da kimler elendi?

İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık eleme gecesinde kim elendi belli oldu. İkizler Aycan Nurcan Şencan ile Emel Özkızıltaş elendi. Bu isimler İşte Benim Stilim'de birinci olmuşlardı.

Abone ol

TV8 yarışması İşte Benim Stilim All Star 'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı şoke etti.

İşte Benim Stilim yarışmasını daha önce kazanan ikizler Aycan - Nurcan Şencan ile Emel Özkızıltaş elendi. Jüri Özden Cerrahoğlu'nu kurtardı.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KİM ELENDİ - 4 ARALIK ELEME GECESİ

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında finale dogru geri sayıma başlarken son elemede giden isimler sürpriz oldu. İşte Benim Stilim jürisi daha önce yarışmada birincilik almış isimleri eledi.

Yapılan oylamada jüri ikizler Aycan Şencan ile Nurcan Şencan'ı ve Emel Özkızıltaş'ın gitmesi yönünde sonuç çıktı. Torpilli olduğu iddiaları olan Özden Cerrahoğlu ise elemeden kurtuldu.

Hafta içinde en düşük puanları alan eleme adaylarından Gülay Hançer ise gecenin sürprizini yaşadı. Yarışmacıların verdiği oylarla Gülay Hançer elemeden kurtuldu. Kendisi de sonuca inanamadı. Oylamayla eleme potasından dönen Gülay Hançer haliyle jürinin önüne çıkmadı.

İŞTE BENİM STİLİM'DE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında geçen hafta yapılan elemede Neda Poursaid elenmişti.

SİMA ŞERAFETTİNOVA 12 BİN LİRALIK ELBİSESİ

İşte Benim Stilim All Star 04 Aralık 2015 Cuma günü yayınlanan bölümünde Sima Şerafettinova'nın 12 Bin TL'lik elbisesi duvar kağıdına benzetildi.

Sima Şerafettinova elbisesinin tam modelinin bu olmadığını, arkadaşı geç geldiği için küstüklerini ve elbiseyi düzgün giyemediğini söyledi. Öykü Serter ise kendisi için neredeyse bir araba parası harcayan arkadaşına haksızlık ettiğini söyledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Cizre'de faciadan dönüldü! Rögardan bomba çıktı!
Kısmetse Olur yarışmacıları kimdir? Ayça evli Serhan ise...
Türk askeri Musul'da! FLAŞ
ABD'den Ankara'yı kızdıracak Esad teklifi!
İşte Türk askerinin gittiği o kamp!
Mucize Doktor 40. bölüm fragmanı
Yorumlar 8 yorum