BIST 4.768
DOLAR 18,83
EURO 20,28
ALTIN 1.133,80
HABER /  MEDYA

İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi?

30 Ekim gecesi İşte Benim Stilim All Star elemesinde kim elendi belli oldu. Elenmek isteyen Ezgi Baylar şok yaşarken Zeynep Öztürk için sonuç kötü oldu.

Abone ol

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi ilk kez iki tur oylamaya sahne oldu ve kim elendi sorusunun yanıtı sürpriz oldu. Ezgi Baylar elenmek istediğini söyleyince İşte Benim Stilim jürisini hayli kızdırdı, sonuç Zeynep Öztürk için ise kötü bitti. işte benim stilim all star ezgi baylar ve zeynep öztürk kim elendi

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi olaylı geçti. Ezgi Baylar eleme adayı olunca hayli sinirlenmiş ve 'Beni eleyin' demişti. İşte Benim Stilim jürisi eleme gecesinde Ezgi'ye verdiği bu tepkiyi sordu. Ezgi Baylar 'Ben kendi kendime elenme adayı olursam gitmeliyim kararı aldım' diyerek cevap verdi. Bu karara Nur Yerlitaş tepki gösterdi. Nur Yerlitaş 'O zaman sen kendini birinci olarak görüyorsun ve bizi zan altında bırakıyorsun demektir' dedi. Ezgi Baylar ise 'Ben kendimi yetersiz görüyorum o yüzden gitmek istiyorum' karşılığını verdi.

İŞTE BENİM STİLİM KİM ELENDİ 30 EKİM ELEME GECESİ

Ezgi Baylar'a hayli tepkili olan jüri bunu oylama sırasında sert bir üslupla ortaya koydu. Oyunu açıklamak için söz alan tüm jüri üyeleri Ezgi Baylar'ı eleştirerek kararlarını açıkladılar. Sonuçsuz kalan ilk tur oylamada oylar şöyle oldu;

Nur Yerlitaş sert bir dille eleştirdikten sonra 'O zaman ben Ezgi Baylar elensin diyorum' diyerek oyunu açıkladı.

Kemal Doğulu ise 'Bu nasıl ego' diyerek tepkisini ortaya koydu. Kemal Doğulu oyunu 'gitmek istemeye sen karar veremezsin' deyip Zeynep Öztürk elensin dedi.

İvana Sert ise 'Ben zorla seni tutamam' diyerek Ezgi Baylar ismini verdi.

Uğurkan Erez ise 'Gitmek istemen beni hiç ilgilendirmiyor. Benim kıyafete göre karar vereceğim' dedi. Uğurkan Erez de 'Zeynep Öztürk' adını verince eşitlik çıktı.

JÜRİDEN EZGİ BAYLAR'A 'İNAT' KARAR

Daha önce konuk jüri üyesinin oyu sonucu belirliyordu. Yarışmanın yeni formatında konuk jüri olmadığı için bir kez daha oylama yapılmasına karar verildi. İkinci oylamanın sonucunu Kemal Doğulu açıkladı ve Ezgi Baylar'ı şoke eden kararı duyurdu. Elenmek isteyen Ezgi Baylar kaldı, Zeynep Öztürk elendi. İşte Benim Stilim jürisinin bu kararı "güç gösterisi' olarak yorumlandı.

İŞTE BENİM STİLİM BİRİNCİSİ KİM OLDU?

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında haftanın birincisi belli oldu. Bu hafta kanatlar konsepti ile yarışan yarışmacılar arasından Nihal birinci oldu. Nihal 10 bin liralık para ödülünü kazandı.

İŞTE BENİM STİLİM GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında Nazlı Hamarat 'ın elenmesinin ardından geçen hafta da Sara Koçoğlu elenen isim olmuştu. 

EZGİ BAYLAR KİMDİR?

İşte Benim Stilim All Star 'da eleme adayı olan Ezgi Baylar yarışmacılar arasındaki en zengin isim peki kimdir ve aslen nereli?

ZENGİN GELİNİ EZGİ BAYLAR KİMDİR?
Bu Tarz Benim'de hakkında 'torpilli' olduğu iddiaları bulunan Ezgi Baylar çok zengin bir ailenin gelini. Katıldığı İşte Benim Stilim sezonunda finale kadar da bu sayede kaldı.
ezgi-baylar-kimdir-işte-benim-stilim-all-star.20150831125946.jpgEzgi Baylar ile ilgili son bir not daha aktaralım. İşte Benim Stilim'de kayınvalidesinin 18 bin liralık çanta taktığını söyleyince eleştirilerin hedefi olmuştu.