BIST 1.414
DOLAR 8,72
EURO 10,39
ALTIN 497,59
MEDYA

İstanbullu Gelin 84. bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 84. yeni bölümüyle 10 Mayıs 2019 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 10 Mayıs 2019 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hercai 9. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Bizim Hikaye 69. bölüm 2. fragmanı
Kuzgun 13. bölüm 2. fragmanı
Yüzme şampiyonasında skandal hareket
Çanakkale'de öğrencileri taşıyan minibüs devrildi 25 yaralı
İstanbul Beşiktaş'ta Afgan işçi feci şekilde hayatını kaybetti
Erzurum'da küçük Furkan'a yürek yakan veda
Düzce'de minibüsle otomobil çarpıştı 1 ölü 1 yaralı
Balıkesir'de 1 tonluk uyuşturucu tekneyi batırdı
Yorumlar