BIST 11.173
DOLAR 32,92
EURO 35,89
ALTIN 2.538,89
HABER /  GÜNCEL

İstanbul Konya hızlı tren bilet fiyatı ne kadar TCDD yeni liste

İstanbul Konya arası hızlı tren bilet ücreti ne kadar, İstanbul Konya arası hızlı tren kaç saat sürüyor ve kaç durak var sorularının yanıtı haberimizde. İstanbul Konya arası hızlı tren parası TCDD fiyat listesine göre kişi başı tek yön 85 lira. Konya ve İstanbul arası hızlı tren seyahat süresi ise 4 saat 27 dakika. İstanbul Pendik'ten ilk sefer saati sabah 07.30 son sefer saati ise 18.25. Konya ve İstanbul arasında hızlı tren seferleri günde 3 kere yapılıyor.

Abone ol

İstanbul Konya hızlı tren bilet fiyatı ne kadar, hızlı trenle İstanbul Konya arası kaç saat sürüyor yanıtlar haberimizde. İstanbul ve Konya arasında YHT hızlı tren seferleri günde 3 kez yapılıyor. İlk sefer Pendik'ten 07.30 son sefer ise 18.25'te. İstanbul Konya arası hızlı tren seyahat süresi 4 saat 27 dakika. İstanbul Konya arası hızlı tren bilet parası ise kişi başı tek yön 85 lira. Hızlı tren online bilet alma işlemlerini ise tcdd.gov.tr adresinden kolayca yapabilirsiniz.

TRENKART nedir sorusunun cevabı ise, TCDD'nin, İstanbul Ankara ve Ankara İstanbul Hızlı Tren yolcularının kullanımına sunulan indirim sağlayan kart olduğudur. Hızlı tren ile yolculuk sayınıza göre indirim sunabilen TRENKART abonman pakedi ile de farklı biniş haklarını ucuza almanıza olanak sağlıyor.