BIST 11.087
DOLAR 32,87
EURO 35,68
ALTIN 2.549,72
HABER /  GÜNCEL

O Ses Türkiye birincisi 2018 şampiyonu kim oldu?

O Ses Türkiye 2018 birincisi Gökhan'ın takımından çıktı. O Ses Türkiye şampiyonu bu yıl ilk kez bir kadın yarışmacı oldu. O Ses Türkiye Şampiyonu olan Lütfiye Özipek final gecesinde SMS oylamasında rakiplerini geride bıraktı. İşte O Ses Türkiye 2018 birincisi Lütfiye Özipek'in şampiyonluk performansı.

Abone ol

O Ses Türkiye yarışmasında ilk kez bir kadın yarışmacı şampiyonluğu kazandı. Gökhan'ın takımında yarışan Lütfiye Özipek SMS oylaması ile O Ses Türkiye 2018 birincisi oldu.

O Ses Türkiye'nin bu seneki finalinde son 2'ye Gökhan Özoğuz'un yarışmacıları kaldı. Lütfiye Özipek ve Yener Bulut-Ümit Durak ikilisi finalde kıyasıya yarıştı. SMS oylaması saat 00.00'da sona erdi. Lütfiye Özipek, O Ses Türkiye tarihinin kazanan ilk kadın yarışmacısı oldu.

o ses türkiye birincisi lütfiye özipek kimdir nereli

O Ses Türkiye finali 2. turunda şarkılarını seslendiren 4 yarışmacı arasından en çok SMS desteğini alan Gökhan Özoğuz'un takımından Lütfiye Özipek ve Yener Bulut-Ümit Durak büyük finale kaldı. Böylelikle Gökhan Özoğuz'un yarışmacısı şampiyonluk için yarıştı. O Ses Türkiye birinciliğini kazanan da Lütfiye Özipek oldu.

Lütfiye Özipek nereli O Ses Türkiye 2018 birincisi kimdir?

O Ses Türkiye finalistlerinin son performansları:

O SES TÜRKİYE BİRİNCİLERİ KİMLERDİ?: O Ses Türkiye geçen yılın birincisi Hadise'nin takımından Dodan Özer olmuştu. O Ses Türkiye yarışmasının önceki şampiyonları ise Emre Sertkaya, Hasan Doğru, Elnur Hüseynov, Oğuz Berkay Fidan ve Mustafa Bozkurt'du.

DODAN ÖZER, 2017 O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye'nin geçen yıl birincisi Hadise'ye özlediği şampiyonluğu getiren Dodan Özer isimli yarışmacıydı. 39 yaşında olan Dodan Özer Dodan Özer, aslen Muş'un Varto ilçesinden.

EMRE SERTKAYA, O SES TÜRKİYE 2016 BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2016 şampiyonu Emre Sertkaya Gökhan'ın yarışmacısıydı.

ELNUR HÜSEYNOV, 2015 O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2015 şampiyonu Elnur Hüseynov Ebru Gündeş'in yarışmacısıydı. Azeri yarışmacı Elnur Hüseynov muhteşem sesiyle ve yorumuyla ilk günden şampiyonluğunu ilan etmişti. O sezon herkes Ebru Gündeş'in Azeri şarkıcıyı özel olarak getirtip eşini şampiyon yaptırdığını konuştu.

HASAN DOĞRU 2014, O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2014 şampiyonu olan Hasan Doğru değişimi ile herkesi en çok şaşırtan isim oldu. Hasan diyete girdi ve yıllardır veremediği kiloları eritip yepyeni bir insan oldu.

MUSTAFA BOZKURT, O SES TÜRKİYE 2013 BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2013 şampiyonu Mustafa Bozkurt Mustafa Sandal'ın yarışmacısıydı.

OĞZU BERKAY FİDAN, 2012 O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2012 şampiyonu Oğuz Berkay Fidan olmuştu. O Ses Türkiye'nin birinci şampiyonu olan Oğuz Berkay Fidan Murat Boz'a ilk ve tek şampiyonluğunu kazandırdı.

O Ses Türkiye birincisi kimdir? Eski şampiyonları ne yapıyor?O Ses Türkiye birincisi kimdir? Eski şampiyonları ne yapıyor?O Ses Türkiye birincisi kimdir? Eski şampiyonları ne yapıyor?O Ses Türkiye birincisi kimdir? Eski şampiyonları ne yapıyor?HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN