HABER /  GÜNCEL

İstanbul hava durumu Meteoroloji uyardı saat verdi

İSTANBUL hava durumu ile ilgili Meteoroloji'den son dakika uyarısı geldi. Meteorolojiden yapılan açıklamaya göer sağanak yağışın İstanbul'da saat 12.00 ile 18.00 arasında etkili olması bekleniyor.

İstanbul hava durumu ile ilgili son dakika haberi Meteoroloji verdi. Marmara Bölgesi genelinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanağın etkili olacağı tahmin ediliyor. 

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, bölgedeki sıcaklıklarda önemli değişiklik olmayacak.

Az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu havanın hakim olacağı bölge genelinde, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanağın etkili olması bekleniyor. 

Sağanağın İstanbul'da saat 12.00 ile 18.00 arasında etkili olması öngörülüyor. Edirne, Kırklareli, Tekirdağ çevrelerinde ise yağmurun yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) olacağı tahmin ediliyor.

Rüzgarın, batı ve kuzeybatı yönlerden orta kuvvette eseceği bölgede şiddetli yağış nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşların tedbirli ve dikkatli olması istendi.
İSTANBUL 27 TEMMUZ CUMA HAVA DURUMU

İSTANBUL 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

ÖNCEKİ HABERLER
Ay tutulması yengeç burcuna etkileri nasıl yanlış anlaşılmalara dikkat!
40 derecede siyah tişörtle kendine işkence yaptı
Tuz ve şeker yerine ne kullanmalıyız?
Ay tutulması İkizler burcuna etkileri nasıl 3 haftaya aman dikkat
CHP'de 'tehdit' ve 'rüşvet' pazarı kuruldu! Aleviler...
Parviz Abdullayev kimdir Survivor Cobra Parviz aslen nereli yaşı kaç?
Yorumlar