BIST 1.168
DOLAR 8,05
EURO 9,53
ALTIN 491,45
HABER /  MEDYA

İlişki Durumu Karışık son bölüm- 20. bölüm fragmanı

İlişki Durumu Karışık son bölüm olay bitti izleyin. Can'dan uzaklaşmak için yeni bir maceraya atılan Ayşegül'ün başı yine belaya girer. Elif'in bebek yalanı ise işleri olmadık noktaya getirir. İlişki Durumu Karışık 20. bölüm fragmanı

Abone ol

İlişki Durumu Karışık son bölüm yine ekran başına kilitledi-son bölüm izleyin. İlişki Durumu Karışık 19. bölümde Can'dan uzaklaşmak isteyen Syşegül'ün başına gelmeyen kalmaz. Can'ın da yanına gelmesi ise tüm dengeler yine alt üst olur. Ece ise Mediha'nın başına açtığı dertle boğuşurken hayatının sınavını verir. Peki İlişki Durumu Karışık  20. bölümde neler olacak? İlişki Durumu Karışık  20. bölüm fragmanı izleyin..

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

İlişki Durumu Karışık 19. bölümde neler oldu, Ayşegül düğün günü terk edilmenin acısını yaşadı. Kötü günleri gerisinde bırakmak isteyen Ayşegül, Can’dan uzaklaşmak adına eğlenceli bir maceraya yelken açtı.

AYŞEGÜL DANSÖZ OLDU OLAY ÇIKTI!

Bu macerada ona Efe, Ece ve İsmail Dede de eşlik etti.

Mediha'nın bebek yalanını sürdürme çabası, Elif'in hayatında deprem etkisi yarattı. Çevirdikleri oyunla birlikte bir de Mediha'nın ilginç istekleriyle başa çıkması gerekti.Düğün günü olanları öğrenen Murat, Ece'nin telefonuyla Ayşegül'e destek olmak için harekete geçti. Can’ın kalbi Ayşegül diye atarken mantığı Elif’in yanında olması gerektiğini söyledi. Ayşegül’e kendini anlatmak isteyen Can farkında olmadan başlarını derde soktu.

ÖNCEKİ HABERLER
Seferler bir bir iptal ediliyor! İşte yeni liste
Esra Erol doğum yaptı işte bebeğin ilk görüntüsü
Hava durumu fırtına uyarısı lodos ne zaman bitecek?
İşadamına kırmızı ışıkta kanlı pusu
Bayırbucak Türkmenleri Davutoğlu talimatı verdi
Nejat Alp kimdir kaç yaşında aslen nerelidir Nejat Alp biyografisi
Yorumlar