BIST 1.331
DOLAR 7,77
EURO 9,45
ALTIN 459,69
HABER /  MEDYA

İlişki Durumu Karışık son bölüm-16. bölüm fragmanı

İlişki Durumu Karışık son bölüm yine sürpriz bir sonla bitti son bölüm izleyin. 15. bölümde Can boşanmak isteyen Ayşegül'ün kabini kazanmak için yeni oyunlar yaptı. Elif'in ise yeni kozunu oynadı. İlişki Durumu Karışık 16. bölüm fragmanı

Abone ol

İlişki Durumu Karışık son bölüm dün akşam ekran başına kilitledi nefes kesen bir son yaptı. İlişki Durumu Karışık soon bolüm izleyin. İlişki Durumu Karışık 15. bölümde Can Aysegül'ün kalbini kazanmak için her yolu denedi. Ayşegül ise Can defterini çoktan kapattığını sanıyordu ama unuttuğu bir şey vardı. Peki İlişki Durumu Karışık 16. bölümde neler olacak? Can ve Ayşegül aşkı tekrar alevlenecek mi? İlişki Durumu Karışık 16. bölüm 1. ve 2. fragmanları internethaber'de...

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 16.BÖLÜM FRAGMANI

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜM İZLEYİN

15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

“İlişki Durumu: Karışık”ın 15. bölümünde; Elif’in Ayşegül ve Can’ın evliliği için anlattıklarının gerçek olduğunu anlayan aile, bu sahte evliliğin boşanmayla sonlanmasını ister; ancak Can ailesine rağmen Ayşegül için savaşmaya karar vermiştir.

Ayşegül, hayatının bir sayfasını kalbinden tamamen koparıp atmaya kararlıdır! Can’ı geçmişinde bıraktığına kendini inandıran Ayşegül gerçeğin hiç de öyle olmadığını görür! Yaşananlardan sonra tansiyonu oynayan İsmail’e hemşirelik etmek Mediha’ya düşer. İsmail’i Mediha’nın elinde zorlu günler beklerken geçmişin tozlu sayfalarında kalan gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlar. Mediha istenilmeyen gelin midir?

Can, kendini affettirebilmek için Ayşegül’ün peşine düşer. Ayşegül’ü adım başı takip eden Can, Ayşegül’e bir teklifte bulunur! Bu teklifi kabul eden Ayşegül boşanma fikrinden uzaklaşabilecek midir? Ayşegül’ün kalbi ve mantığı arasında sıkışıp vereceği karar ne olacaktır?

ÖNCEKİ HABERLER
Kılıçdaroğlu Sakarya'dan meydan okudu!
Esad'dan hodri meydan! Erken seçime hazırım
Ebru Gündeş boşanma iddiaları için net konuştu!
MHP lideri Bahçeli'den Ankara'da flaş açıklama
1 Kasım oy verme işlemi Japonya'da kavgaya dönüştü
Yılbaşında sokağa çıkma yasağı 4 gün mü oldu son haberler
Yorumlar