BIST 10.739
DOLAR 32,20
EURO 35,01
ALTIN 2.506,97
HABER /  POLİTİKA  /  AK PARTİ

Hakan Şükür'ün canını sıkan twit

AK Parti'den istifa eden Hakan Şükür son olarak THY Marka Müdürü'nün o twitine tepki göstermişti.

Abone ol
Bugün AK Parti’den istifa ettiğini açıklayan İstanbul Milletvekili Hakan Şükür dün, THY'de Marka Müdürü olarak görev yapan Serdar Öztürk’ün Fethullah Gülen’le ilgili tweetine tepki göstermişti.
 
THY’de marka müdürü olarak görev yapan Serdar Öztürk sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden "bi akp’li fetrullah hocayi bir kizla bule halvet halde hasna fisneli capslese, sonra bi da sen vs biz de eglensek" tweetini atmıştı.
 
Serdar Öztürk’ün Fethullah Gülen’e yönelik attığı bu tweete  Hakan Şükür  tepki göstermişti.
 
Şükür, "Kötü örnek olmaz. Kötü kötüyü temizlemez. Ne İbrahim Öztürk’ün dün söylediklerine ne de THY müdürü’nün bugün söyledikleri tasvip edilmez" demişti.
 
Şükür bugün de “Ben yirmi seneden fazla bir süredir hizmet hareketini ve Muhterem Hocaefendi’yi tanıyor ve seviyorum. Referandum başta olmak üzere milletin hayrına gördükleri bütün meselelerde hükümeti var güçleriyle destekleyen, kapı kapı dolaşıp insanları ikna eden, yurt dışından binlerce insanı fedakârca oy kullanmaları için taşıyan, Ak Parti kapanmasın diye dualar eden bu samimi insanların şimdi düşman muamelesine tabi tutulması en hafif tabirle vefasızlıktan başka bir şey değildir” ifadeleriyle AK Parti’den istifa ettiğini açıkladı.