BIST 11.065
DOLAR 32,97
EURO 35,99
ALTIN 2.568,05
HABER /  GÜNCEL

Haftalık burç yorumları Hande Kazanova salı günü hareketleneceksiniz Balık burcu

Astroloji uzmanı Hande Kazanova Balık burcunu sizler için yorumladı. 25-31 2019 Mart ayında Balık burcunu neler bekliyor? Salı günü Venüs’ün Balık Burcu’na geçmesi ile hareketleniyorsunuz.

Abone ol

Kariyer ve iş ile ilgili konular bu hafta sizin için çok önemli sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Kendinizi göstermek isteyecek biraz da spontane davranmak isteyeceksiniz. Salı günü Venüs’ün Balık Burcu’na geçmesi ile hareketleniyorsunuz. bu dönemde popülerliğiniz artabilir. Diğer insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizi sevmekten kaynaklı olarak insanları adeta üzerinize çekeceksiniz.

Herkes sizinle hareket etmekten mutluluk duyacak. Kendinizi değiştirmek,  güzelliğinize önem vermek anlamında çarşamba günü hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü Merkür’ün düzelmesi kafa karışıklıklarını geride bırakmanıza neden olacak. Pazar günü Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Ev ve aile alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bu dönemde evinizin güvenliğini ihmal etmemeye özen gösterin. Güzel bir hafta olsun.

Kaynak: Cevapla TV