HABER /  MAGAZİN

Erdoğan'ın mitinglerde söylediği şarkıya Kayahan'ın eşinden ilk yorum

Usta sanatçı Kayahan'ın ölümsüz parçası Bir Aşk Hikayesi'ni mitinglerde halka birlikte söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İpek Acar'dan yorum geldi. Acar, "Aile olarak gurur duyduk" açıklamasını yaptı.

Türk müziğinin 2015'te kaybettiğimiz usta ismi Kayahan'ın Bir Aşk Hikayesi adlı şarkısı, 31 Mart seçimleri öncesinde meydanları dolduran yüz binlerin yüreğini titretmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu duygu yüklü şarkıyı miting meydanlarında halkla birlikte söylüyor. Kayahan'ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyet ve gururla karşıladığını belirtiyor.

'Gurur duyduk'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son üç mitinginde halkla birlikte Bir Aşk Hikayesi'ni seslendirdi. GÜNAYDIN'ın ulaştığı şarkının sahibi olan Kayahan'ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyetle karşıladığını söyleyip şu açıklamaya yaptı:

"Sanatıyla ölümsüz olmak böyle bir şey. O görüntüleri izlediğimizde tıpkı konserlerimizdeki gibi o coşkuyu hissettik. Aile olarak gurur duyduk. Bu seçim umarım ülkemiz için hayırlı uğurlu olur. Herkese başarılar dilerim. Sayın Cumhurbaşkanımız'a en içten saygı ve sevgilerimi sunarım. Kayahan Bey'in mekanı cennet, ruhu şad olsun."
ÖNCEKİ HABERLER
Fenerbahçe Beko TOFAŞ'ı farklı geçti
2 Nisan ne kandili var 2019 Diyanet kandil günleri
YDS soru cevapları ne zaman açıklanacak 24 Mart YDS cevapları
Terazi Burcu çarşamba günü iyi haberler var Hande Kazanova Burç yorumları
Don nasıl önlenir meteoroloji don alarmı verdi çiçekleri koruma yöntemi
Safer ayı ne zaman bitecek son çarşamba kılınacak namazı nedir?
Yorumlar