BIST 1.386
DOLAR 8,13
EURO 9,69
ALTIN 456,21
HABER /  GÜNCEL

Hafta hızlı ve keyifli Terazi Burcu Hande Kazanova 20-26 Mayıs 2019

Salı günü Güneş ve Merkür İkizler Burcu’na geçecek. Artık parasal konuları bir kenara bırakmak isteyeceksiniz. Astroloji uzmanı Hande Kazanova Terazi burcunu sizler için yorumladı. 20-26 Mayıs haftasında Terazi burcunu neler bekliyor?

Abone ol

İletişim işlerinizde hızlı, keyifli ve şanslı haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde bu hafta kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Eğitim ayağınızda da keyifli birtakım haberler karşınıza gelebilir.

Salı günü Güneş ve Merkür İkizler Burcu’na geçecek. Artık parasal konuları bir kenara bırakmak isteyeceksiniz. Gezmek, eğlenmek ve seyahat etmek, değişik ve farklı yerlerde bulunmak için uygun bir dönem olacak.

Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyeriniz için önemli hamleler devrede olacak. Fikirsel olarak bazı konuları gözden geçirme ihtiyacınız olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin üstesinden gelmek ve bunları gözden geçirmek için uygun haftalardan bir tanesi olacak.

Üstlenmek durumunda kaldığınız sorumluluklarınız sizi biraz aşağı çekebilir. Negatif etkiye karşı dikkat edin. Hem perşembe hem cumartesi günü çözülmesi gereken bir konu karşınıza geldiğinde ertelemeyin ve bir sonuca ulaştırın. Güzel bir hafta diliyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Yunan hücum botunun tacizi görüntülendi
Şenol Güneş: Trabzonspor bizden daha iyiydi
Polisten HDP'li vekil Remziye Tosun'a ayar
Bahçeli'den fark yaratan 19 Mayıs kutlaması
Yeni askerlik sisteminde önemli gelişme!
Erdoğan: Ekonomik saldırı yapanların oyunu bozulacak
Ünal Karaman: Aslan payını oyuncularıma veriyorum
Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması! Abdülkadir ve Yusuf gidiyor mu?
Avusturya'daki kaset skandalı sonrası koalisyon son buldu
Beline bağladığı ip çözülünce hayatını kaybetti
Yorumlar