HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek 2017?

Güneş Tutulması saat 21.30'da gerçekleşirken burçları nasıl etkileyecek- Güneş tutulmasının kova, koç, akrep, yengeç, ikizler, oğlak, terazi, yay, başak, balık burçlarına etkilerini astrolog Demet Baltacı yorumladı. İşte güneş tutulmasından en çok etkilenecek burçlar;

21 Ağustos'ta yani bu akşam 21:30’da Ay Güneş ile birleşecek ve 28° Aslan burcunda yeniay ile birlikte Güneş Tutulması meydana gelecek. Peki bu güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Güneş tutulması sabit burçların son dereceleri ve değişken burçların ilk derecelerinde kişisel gezegenleri olanları daha fazla etkileyecektir. 17-25 Ağustos, 16-24 Şubat, 17-25 Kasım, 18-26 Mayıs doğumlularda tutulma Güneş’leri ile temas edeceğinden kadersel değişimler, başlangıçlar yaşayabilirler. İşte güneş tutulmasının burçlara etkileri;

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yeniay sizin yaratıcılık, hobiler, aşk, flörtler, eğlence, çocuklar ile ilgili yaşam alanlarınızda yeni gelişmeler ve başlangıçlar meydana getirebilir. Cinsel enerjiniz artabilir, tutkulu aşklar ve maceralara yönelebilirsiniz. Hamilelik, doğum, çocuklar ile ilgili kavramlar da önümüzdeki birkaç ay gündeminizde yer alabilir. Hayatınızı değiştirecek sürpriz ve hızlı gelişmelere hazır olun.

BOĞA (21 Nisan-21 Mayıs)

Yeniay ev, yuva, aile ve ebeveynlerle ilgili konuları öne çıkarabilir. Aile ilişkileriniz güçlenebilir. Evde toplantılar olabilir, misafir ağırlayabilirsiniz. Ebeveynler ile ilgili konular sizi bu ay daha fazla meşgul edebilir. Kalabalık aile organizasyonları, partiler düzenleyebilirsiniz. Ev, emlak, mülk, alım, satım, kiralama, taşınma gibi konularda yeni girişimler söz konusu olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs–21 Haziran)

Yeniay eğitim, iletişim ile ilgili fırsatlar, seyahat, tatil ve geziler gündeme gelebilir. Yabancı kültürler ve ülkeler ile bağlantılar artabilir. İşinizin tanıtımı, iletişim, reklam, halkla ilişkiler, promosyon, internet çalışmalarına başlayabilirsiniz. Basın, yayın ve medya ile ilgili konularda da girişimlerde bulunabilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran-22 Temmuz)

Yeniay maddi kaynaklarınızla ilgili konuları öne çıkarıyor. Bu dönemde maddi manevi güven duygunuz yükselebilir. Ailenizden maddi destekler alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde lüks ve pahalı ürünler her zamankinden daha fazla dikkatinizi çekebilir. Kişisel bakım, eğlence, konfor için fazla harcama yapabilirsiniz. Finansal durumunuzda hızlı ve sürpriz değişimler olabilir.

ASLAN (23 Temmuz–23 Ağustos)

Burcunuzdaki yeniay ve tutulma yaşamınızı etkileyecek yeni girişimler ve başlagıçlar meydana getirebilir. Özel hayatınız ve kariyerinizi etkileyecek kadersel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel imajınızda değişimler olabilir. Yaşamın tadını çıkarmak, keyif, aşk, eğlence öncelikleriniz olabilir. İlişkilerde ve maddi konularda dengeli olmaya çalışın. Büyük hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos-22 Eylül)

Yeniay biraz içe dönmeniz yaşamınızı gözden geçirmeniz için uygun bir zamanı işaret ediyor. Bu dönem manevi ve ruhsal gelişim, şifa, terapi, arınma fırsatları karşınıza çıkabilir. Zararlı alışkanlıklar ve bağımlılıklardan kurtulmak için yeni kararlar verebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül-23 Ekim)

Yeniay sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve gelecekle ilgili planlarınızda yenilikler getirebilir. Kalabalıklar arasında dikkat çekebilir, bazı grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Sürpriz karşılaşmalar eski ilişkilerinizi canlandırabilir, heyecanlı teklifler alabilirsiniz. Size maddi manevi  başarı ve takdir getirecek projelere başlayabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim-22 Kasım)

Yeniay iş ve kariyer yaşamınızda yenilikler ve değişimler meydana getirebilir. İş değişimi, terfi, atama gibi statünüzü etkileyebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceden başlamış bazı girişimlerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Yeniay uzak hedefleriniz, yurt dışı, eğitim, sehayat ve hukuksal alanlarda yenilikler getirebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz eski arkadaş ve tanıdıklarınızla görüşebilir, seyahate çıkabilirsiniz. Çocuklar ve aşk yaşamınızda sürpriz gelişmeler olabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Yeniay hisseli paralar, finansal kaynaklarınızla ilgili konularda gelişmeleri hızlandırabilir. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir. Ailenizle bağlantılı, emlak, mülk, miras vb. konularda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yeniay ilişkiler ve işbirlikleri alanında yeni başlangıçlar yapmanıza imkan verebilir. Eski bir ilişkinizle ilgili değişimler de yaşayabilirsiniz. Evilik ve ortaklık gibi konularda geçmişten gelen bazı konuları yeni bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz. Heyecanlı ve tutkulu ilişkiler gündeme gelebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Yeniay iş ve çalışma koşullarınız, günlük rutinleriniz ile ilgili yenilikler meydana getirebilir. Sağlığınızla ilgili konularda daha hassas olabilir, diyet ve beslenme düzeninizi değiştirebilirsiniz. Günlük yaşam alanlarınız ve konforunuzla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz.

ÖNCEKİ HABERLER
Diyarbakır'da iki otomobil çarpıştı feci kazada ölenler var
Sonunda bu da oldu darbeciler bakın kimi suçlamaya başladı
Irak'ı bölecekler! 25 Eylül'de Kürdistan kıyameti kopacak
Dolar/TL'de son iki ayın en düşük fiyatı (Dolar kaç TL?)
Şanlıurfa'da mısır tarlasına İHA düştü
5 günlük 20 - 24 Ocak meteoroloji hava durumu tahmini
Yorumlar