BIST 1.417
DOLAR 8,15
EURO 9,70
ALTIN 457,31
HABER /  GÜNCEL  /  YEREL

Günde 68 kuruşa doğalgaz aboneliği

Adapazarı Gaz Dağıtım AŞ (AGDAŞ) günde 68 kuruşa doğalgaza abone olma fırsatı sundu.

Abone ol

Adapazarı Gaz Dağıtım AŞ (AGDAŞ) günde 68 kuruşa doğalgaza abone olma fırsatı sundu. AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir, 30 Haziran'a kadar sürecek kampanyadan vatandaşların yararlanması çağrısında bulundu.

Demir, Grant Otel'de düzenlediği basın toplantısında 'Herkese Doğalgaz' sloganı ile başlatılan kampanyada hedefin kapısında doğalgaz kutusu olup da abone olmayan vatandaşların doğalgaza geçmelerini sağlamak olduğunu söyledi. Kampanya çerçevesinde abonelik bedelini peşin ödemeden 14 taksitte, güvence bedelini ise 4 taksitte ödeme imkanı sunduklarını ifade eden Demir şöyle konuştu: "41 bin binaya doğalgaz servis hattı çektik. Maalesef bu kutulardan sadece 18 bin adedi aktif durumda. 23 bin adet kutuda henüz doğalgaz kullanımına geçilmedi. 2009 yılında yaptığımız kampanyalarla 80 bin aboneye ulaştık. 50 bin adetlik bir potansiyel daha var. Bu sebeple çok cazip bir kampanya başlattık. 284 abonelik, 260 TL güvence bedelini günde 68 kuruşa ödeme fırsatı sunduk. Vatandaşlarımızın bu fırsatı kaçırmayacağını düşünüyoruz."

Demir, 2010 yılı hedefini ise 100 bin abone olduğunu dile getirerek, binalarının önünde doğalgaz kutusu olan vatandaşların tek tek ziyaret edilip kampanyayı anlatacaklarını sözlerine ekledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Muğla'nın Rodos ihracatında artış
Konya Tarım Fuarı'na büyük ilgi
Ergenekon'un korkunç Mason planı!
Vali Harput'tan yaşlılara şiir
Türk gemisi kaçırıldı
THY'de sözleşme süreci tamamlanıyor
Atık pil getirene tiyatro bileti bedava!
Cadde ve sokaklar yıkanıyor
Üniversiteye Kürtçe kurs talebi
Bu okul Model Okul seçildi
Yorumlar