BIST 9.814
DOLAR 32,36
EURO 34,43
ALTIN 2.438,65
HABER /  MAGAZİN

Güldür Güldür'ün yıldızı Mahir İpek nereli boşanacağı eşi Veda Yurtsever kimdir?

Show TV'nin eğlenceli programı Güldür Güldür Show'a katılan Mahir İpek'in, kendisi gibi oyuncu olan eşinden boşanacağı ortaya çıktı. Peki Mahir İpek'in 20 yıllık evli olduğu eşi Veda Yurtsever kimdir? Boşanma sebepleri ne?

Abone ol

46 yaşındaki Mahir İpek, eşiyle boşanma kararı aldı. Mahir İpek'in kendisi gibi oyuncu olan eşi Veda Yurtsever, anlaşmalı olarak boşanmak için mahkemeye başvurdu. Çiftin boşanma nedeni olarak, dostluklarının devamı için evliliklerinin sona ermesi kararını aldıkları ortaya çıktı. Peki Veda Yurtsever kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

VEDA YURTSEVER KİMDİR: 1969 yılında Bingöl'de doğan Veda Yurtsever, eğitimini Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladıktan sonra Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda görev almıştır. Kariyerine ilk olarak 2006 yılında İki Aile dizisi ile adım atmıştır. Daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Beyaz Karanfil dizilerinde rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin kadrosunda yer almış ve Nazan karakterini canlandırmıştır.

1998'de Mahir İpek ile evlenen Veda Yurtsever, 2003 yılında 'Söz' adında bir erkek çocuğu dünyaya getirmiştir. Çift 20 yıllık evliliklerini, anlaşmalı olarak sonlandırma kararı aldı.

Güldür Güldür Show'un yıldızı eşinden boşanıyor ayrılık sebebine bakınGüldür Güldür Show'un yıldızı eşinden boşanıyor ayrılık sebebine bakınGüldür Güldür Show'un yıldızı eşinden boşanıyor ayrılık sebebine bakınGüldür Güldür Show'un yıldızı eşinden boşanıyor ayrılık sebebine bakınHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

MAHİR İPEK KİMDİR: Mahir İpek, 1972 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen Kahramanmaraş, Afşinlidir. Babası aşık İsmail İpek’dir. Lisede iken tiyatro kurslarına gitti. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. 1990 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda bir oyun seyrettikten sonra orada olmak istedi ve bir sene sonra da orada oldu, şimdi orada yönetim kadrosundadır.

2012 – 2015 yılları arasında TRT1‘de yayınlanan ve senaryosunu Birol Güven‘in yazdığı ve başrollerinde Ufuk Özkan ve Ecem Özkaya Üstündağ’ın oynadığı “Zengin Kız Fakir Oğlan” adlı dizide Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Gözde Okur, Ferdi Akarnur, Zerrin Epikmen, Kemal Kuruçay, Şeyla Halis ile beraber oynadı.