HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta'da bugün kim kazandı işte çeyrek altının sahibi

Gelinim Mutfakta'da bugün yani 1 Ocak Salı tarihli bölümde çeyrek altını 18 puanla Rümeysa kazanırken günün en düşük puanını ise Elif aldı.

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da 42. haftanın ikinci günü tamamlandı. 1 Ocak Salı günü izleyiciyle buluşan bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları yemekleri kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Gelinim mutfakta 1 Ocak Gün Birincisi: Haftanın ikinci gününde Rümeysa 18 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken, Ezgi 12, Yağnur 11, Elif ise 6 puan toplayabildi. Yarışmacıların toplam puanları şöyle;

  1. Ezgi: 28
  2. Rümeysa: 25
  3. Yağnur: 22
  4. Elif: 21

Gelinim Mutfakta'da Ezgi ve Reyhan kaynana tekrar döndü torpil mi var

Gelinim Mutfakta Ezgi Yıldırım Kimdir? Tunceli'de dünyaya gelen Ezgi Yıldırım, Elazığ'da yaşamaktadır. 4 yıldır evli olan Yıldırım’ın 16 aylık bir bebeği vardır.

Gelinim Mutfakta Reyhan Yıldırım Kimdir? Aslen Tuncelili olan Reyhan hanım ise Erzincan'da yaşamaktadır. Otoriter tavırlarıyla dikkat çeken Reyhan Hanım, haftanın ilk gününde sarfettiği 'Hatice gibi bir gelinim olsaydı onu hemen boşatırdım' sözüyle dikkat çekmişti.

Gelinim Mutfakta 41. Hafta Sonuçları: Gelinim Mutfakta'da 41. haftanın final gününde açıklanan sonuçlara göre; 69 puanla Yağnur haftanın kazananı olup 5 altın bileziği koluna taktı. 49 puan toplayan Cansu ise en düşük puanı alarak yarışmaya veda etti. Cansu Gelinim Mutfakta tarihinin en çok altın bilezik kazanan gelinlerden birisiydi.

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan: Karanlık güçlerin besleyip büyüttüğü örgütlerin başını ezdik
Büyükada'da yangın ekipler olay yerine sevk edildi
Mevlüt Uysal, yeni yıla Büyükçekmece'de girdi
Alkollü içkilerde vergi yüzde 13.4 arttı 70'lik rakının 80 lirası verdi
Motosiklet almak isteyenlere müjde vergi indirimi geldi
2019-2020 eğitim yılı ara tatiller ne zaman ilk tatil tarihi
Yorumlar