BIST 5.032
DOLAR 19,05
EURO 20,50
ALTIN 1.211,97
HABER /  GÜNCEL

Yeni yıla damga vuran kavga! Saçına yapıştığı erkeği kimse elinden alamadı

İstiklal caddesinde eğlencenin dozunu fazla kaçıran iki grup tekme kavga etti. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada bir kızın, karşı taraftan bir erkeğin saçını çekerek uzun süre bırakmadığı anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

Abone ol

2019’a Beyoğlu’nda girmek isteyen vatandaşlar İstiklal Caddesine akın etti. Yılbaşı kutlamaları için İstiklal Caddesine insanların akın etmesiyle zaman zaman olumsuzluklar yaşandı. Yeni yılın ilk dakikalarında eğlencenin dozunu kaçıran iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Kavga sırasında tekme ve yumruklar havada uçuşurken, caddede yürüyen vatandaşlar sağa sola kaçıştı.

POLİSLER KAVGAYI GÜÇLÜKLE AYIRDI: İstiklal Caddesinde görevli Güven Timleri ve resmi ekipler olaya müdahale ederek kavgaya karışan tarafları ayırmak için uzun süre uğraştı. Tarafların ısrarla birbirine saldırması zaman zaman polise zor anlar yaşatsa da, ekipler tarafları ayırarak farklı noktalara götürdü. Ekipler olayın ardından, kavgaya karışan tarafları polis merkezine götürdü.