HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta Neslihan kimdir yörük kaynana Ayşenur'a bakın

Kanal D'nin sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'ya 52.. hafta katılan Neslihan Gökçül ve kaynanası Aynur Gökçül'e dair merak edilenler ortaya çıktı.

Gelinim Mutfakta'da 51. hafta elenen Nergis'in yerine yeni yarışmacılar geldi. Peki Gelinim Mutfakta'ya 52. hafta dahil olan Neslihan Gökçül ve kaynanası Aynur Gökçül kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Gelinim Mutfakta Neslihan Kimdir? 11 Mart Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya Neslihan Gökçüldahil edildi. Yarışmaya Antalya'dan katılan Neslihan, henüz 4 buçuk aylık gelin. Babası Samsunlu annesi Tokatlı olan yarışmacı, programa kendi isteğiyle katılmış. 

Gelinim Mutfakta Ayşenur Kimdir? Neslihan'ın kayınvalidesi Gülderen Hanım ise doğma büyüme Antalyalı olsa da kütüğü Burdur Bucak. Yörük kızı olan Ayşenur Hanımın bir oğlu bir de kızı var. 

Gelinim Mutfakta 51. Hafta Sonuçları: 8 Mart Cuma günü ekrana gelen 51. haftanın final bölümünde açıklanan sonuçlara göre; 52 puanla Nergis yarışmaya veda eden gelin olurken Gülcan ise haftayı birincilikle tamamlayıp 5 altın bileziği koluna takmıştı. 

Yorumlar