HABER /  GÜNCEL

Mustafa Uslu Sinem Öztürk çocukları ikiz mi isimleri ne oldu?

Yapımcı Mustafa Uslu ve oyuncu Sinem Öztürk ikiz bebekleri Mustafa ve Kemal'i kucaklarına aldı. Beklenen doğum tarihinden yaklaşık 3 hafta önce dünyaya gelen ikiz erkek bebek heyecanı baba Mustafa Uslu'yu ağlattı. Peki aslen Tokatlı olan Mustafa Uslu kaç yaşında eşi Sinem Öztürk kimdir, hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Oyuncu Sinem Öztürk ile yapımcı Mustafa Mutlu'nun ikiz bebekleri dünyaya geldi. Mustafa ve Kemal adını verdikleri bebekleri 3 hafta erken dünyaya geldi. Kemal bebeğin biraz küçük oldu. Kemal bebeğin biraz küçük olduğunu söyleyen Mustafa Uslu, sevenlerinden dua istedi. Aslen Tokatlı olan Mustafa Uslu, oyuncu Sinem Öztürk ile mutlu bir evliliği var. 

Sinem Öztürk ve Mustafa Uslu'nu en mutlu günü. Ünlü çift, oğullarını kucaklarına aldı. Yapımcı Mustafa Uslu ve Sinem Öztürk'ten duygulandıran kareler. Oğulları Mustafa Kemal'i kucaklarına alan ünlü çift, doğumhanedeki fotoğraflarının sosyal medyadan paylaştı. Mustafa Uslu o anlarla ilgili şunları paylaştı:

“Şükürler olsun iki yavrumuzu kucağımıza aldık, bize küçük bir süpriz yaptılar 3 hafta erken geldiler.

Allah herkesin yavrusunu kucağına sağlık ile almayı nasip etsin, Allah herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin. Şükürler olsun sevgili eşim Annemizin sağlığı da çok iyi. Yavrularımız Mustafa ile Kemal'in sağlıkları çok iyi… Sadece küçük Kemalimiz birazcık küçük, şimdi hemşire ablaları ona çok iyi bakıyorlar. Dualarınızı eksik etmeyin”

Mustafa Uslu, 1962 yılında Tokat'ın Zile ilçesinde doğmuştur. Annesinin adı Melek Uslu’dur.  Askeri  Okuldan  mezun  olduktan  sonra  8  sene  Türk  Silahlı Kuvvetlerinde görev yaptı.  Mustafa  Uslu;  Ajda  Pekkan,  Serdar  Ortaç,  Burak  Kut,  Özcan  Deniz,  Sezen Aksu, Hande Yener, Bengü, Demet Akalın, Ferhat Göçer, Berksan Özer, Betül Demir, Gökhan Özen gibi sanatçıların Kliplerinin Yönetmenliğini yaptı. Mustafa  Uslu,  2000 senesinde kurduğu dijital  sanatlar  prodüksyon  şirketinin sahibidir.  Bünyesinde  beş'i  Türk,  3'ü  yabancı  yönetmen  bulundurmaktadır. 

Aynızamanda 18 tane salonu olan bir sinema işletmecisidir. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'nde 8 yıl boyunca bilirkişilik yapmıştır. Mustafa  Uslu,  bir  güzellik yarışmasında  1999 yılı ikincisi  olan  mimar  Öznur Dursun ile  evli  idi.  Bu evlilikten  iki  çocuğu  vardır.

2016 yılında boşandılar. Mustafa  Uslu,  24  Mayıs 2016 tarihinde  dizi oyuncusu Sinem Öztürk ile evlendi. 2017 yılında  Ayla:  The Daughter  of  War  filminin yapımcılığını  üstlendi. yönetmenliğini  Can  Ulkay'ın,  senaristliğini  ise Yiğit Güralp'in  yaptığı Türkiye ve Güney  Kore ortak  yapımı  savaş filmi  "Ayla:  The  Daughter  of  War"  da  Astsb. Süleyman'ın  gençliğini  İsmail  Hacıoğlu canlandırırken  yaşlılık  halini  Çetin Tekindor canlandırmıştır. 1950  yılında başlayan Kore Savaşı sıra

gerçek  bir  hikayeden  uyarlanan  filmde  diğer rollerde  ise Taner  Birsel, Ali  Atay, Meral Çetinkaya, Duygu Yetiş, Murat Yıldırım, Büşra Develi, Erkan Petekkaya, Esra Dermancıoğlu, Damla Sönmez, Altan Erkekli, Sinem Öztürk, Chaby Han (Çabi), Nilgün Kasapbaşoğlu, Kim Seol, Kyung­jin Lee gibi  oyuncular rol  aldı. Filmin müziklerini ise Fahir Atakoğlu yaptı. 2018 yılında yapımcılığını yaptığı, Müslüm Gürses'in hayat hikayesinin anlatıldığı Müslüm adlı  Sinema  filminin  yönetmenliğini  Can  Ulkay ve  Hakan  Kırvavaç (Ketche)’nin yaptı, senaryosunu Hakan Günday yazdı. Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’i  canlandırdığı  filmde,  Muhterem  Nur'ı  Zerrin  Tekindor,  Müslüm Gürses'in babasını ise Turgut Tunçalp canlandırdı. 2019 Ocak  ayında  vizyona  giren,  İlyas  Bazna'nın  hikâyesini  anlatan,  Serdar Akar'ın yönetmenliğinde ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde olduğu Çiçero adlı sinema filminin yapımcılığını üstlendi. Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya'da yaşayan ve Avustralya'ya savaş açan iki  Türk  askerinin  macerasını  hikâye  edinen;  15  Mart 2019 tarihinde  vizyonagirecek olan “Türksih'i Dondurma” filminin yapımcılığını Mustafa Uslu yaparken, Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Will Thorpe başrollerini paylaşacak. 18  Kasım  2019 tarihinde  vizyona  girecek  olan  “Türk  Herkül”  adlı  Naim Süleymanoğlu'nun  hayatının  anlatıldığı  sinema  filminde  Mustafa  Uslu yapımcı olarak  bulunacak,  yönetmenliğini  Hilal  Saral yapacak.  Naim  Süleymanoğlu'nu Hayat Van Eck canlandıracak

ÖNCEKİ HABERLER
Murat Kurum duyurdu sosyal konuta rekor başvuru
İstanbulspor’da Fatih Tekke dönemi sona erdi
Bekir Pakdemirli kimdir aslen nereli patates olayının aslı ne?
Bursluluk sınavı başvuru 2019 ÖSYM ne zaman?
Düğmeye basıldı! ByLock'dan gözaltına alınacaklar
FOX TV'deki Savaşçı dizisinin 78. bölüm 2. fragmanı çıktı
Yorumlar