BIST 1.951
DOLAR 13,59
EURO 15,28
ALTIN 794,48
HABER /  SPOR

Futbolda haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

Abone ol

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 29. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 12. hafta, TFF 3. Lig'de 1, 2 ve 4. gruplarda 26. hafta, 3. Grup'ta ise 30. hafta maçları yapılacak.

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Trabzonspor-Denizlispor (Hüseyin Avni Aker)

Yarın:

15.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

6 Nisan Pazar:

15.00 Çaykur Rizespor-Konyaspor (Rize Atatürk)

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaraspor (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

15.00 Bursaspor-Vestel Manisaspor (Bursa Atatürk)

15.00 Gaziantepspor-Ankaragücü (Gaziantep Kamil Ocak)

19.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:

14.00 Kayseri Erciyesspor-Malatyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

6 Nisan Pazar:

14.00 İstanbulspor-Kartalspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.00 Diyarbakırspor-Giresunspor (Diyarbakır Atatürk)

14.00 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun 19 Mayıs)

14.00 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Kocaelispor-Mardinspor (Kocaeli İsmetpaşa)

14.00 Elazığspor-Karşıyaka (Elazığ Atatürk-Seyircisiz)

14.00 Antalyaspor-Boluspor (Antalya Atatürk-Seyircisiz)

7 Nisan Pazartesi:

19.00 Sakaryaspor-Altay (Sakarya Atatürk)

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

6 Nisan Pazar:

14.30 Adanaspor-Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak)

14.30 Gaziosmanpaşaspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziosmanpaşa-Seyircisiz)

14.30 Pendikspor-Etimesgut Şekerspor (Pendik)

14.30 Erzurumspor-Dardanelspor (Erzurum Cemal Gürsel)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor (Burhanettin Kocamaz)

TFF 3. LİG

1. Grup

-------

Yarın:

14.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Şırnakspor (Seyrantepe DİSKİ)

6 Nisan Pazar:

14.30 Ceyhanspor-Batman Belediyespor (Ceyhan İlçe)

14.30 Cizrespor-Karsspor (Cizre İlçe)

14.30 Batman Petrolspor-Kilis Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Bingöl Belediyespor-Antakyaspor (Bingöl Şehir)

14.30 Nusaybin Demirspor-Aksarayspor (Nusaybin İlçe)

2. Grup

-------

6 Nisan Pazar:

14.30 Bulancakspor-Bağlum Belediyespor (Bulancak İlçe)

14.30 Tokatspor-Keçiörengücü (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Gümüşhanespor-Ünyespor (Yenişehir)

14.30 Ankara Demirspor-Ofspor (Cebeci İnönü)

14.30 Çorumspor-Gazi Belediyespor (Turhan Kılıççıoğlu)

3. Grup

-------

6 Nisan Pazar:

14.30 Aydınspor-Muğlaspor (Mukan Perinçek)

14.30 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Yeni Burdur Gençlikspor (Tavşanlı İlçe)

14.30 Akhisar Belediyespor-Konya Şekerspor (Akhisar İlçe)

14.30 Torbalıspor-OYAK Renault (Torbalı 7 Eylül)

14.30 Denizli Belediyespor-Balıkesirspor (Doğan Seyfi Atlı)

14.30 Nİlüfer Belediyespor-Aliağa Belediyespor (Veledrom İç Saha)

14.30 Yeni Ereğlispor-Ispartaspor (Ereğli Atatürk)

14.30 Altınordu-Kütahyaspor (Alsancak)

4. Grup

-------

Yarın:

14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Bursa Merinosspor (Vefa)

6 Nisan Pazar:

14.30 Orhangazispor-Yalovaspor (Orhangazi İlçe)

14.30 Lüleburgazspor-Bilecikspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

14.30 Mustafakemalpaşaspor-Darıca Gençlerbirliği (Mustafakemalpaşa)

14.30 Zonguldakspor-Beykoz 1908 (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Yıldırım Bosnaspor-Körfez Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.30 Gölcükspor-Orhangazi Gençlerbirliği (İhsaniye)

14.30 Küçükçekmecespor-Beylerbeyi (Küçükçekmece)

ÖNCEKİ HABERLER
NATO Putini bekliyor
NATO Putini bekliyor
Yeni Honda City, Ne İstediğini Bilenlere
Yeni Honda City, Ne İstediğini Bilenlere
PKKdan Roj TV operasyonu
PKKdan Roj TV operasyonu
Edu ve Deivid kıskanır!
Edu ve Deivid kıskanır!
Alkollü yakalanan yandı
Alkollü yakalanan yandı
Futbolda yine şike skandalı
Futbolda yine şike skandalı
Vay be.. Ahmet Hakana bak
Vay be.. Ahmet Hakana bak
ABDnin Türkiyeden korkusu
ABDnin Türkiyeden korkusu
İndirimin kod numarası
İndirimin kod numarası
Kadıköy Mc Donaldsta bomba
Kadıköy Mc Donaldsta bomba