HABER /  MEDYA

Final yapan dizi ekranlara geri dönüyor!

'İlişki Durumu: Karışık' dizisi oyuncuları, yapımcı Fatih Aksoy'un organize ettiği gecede bir araya geldi. Aksoy, "İlişki Durumu: Evli' olarak devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Abone ol

Yaz dizisi olarak başlayan İlişki Durumu Karışık dizisi ekranlara veda etmişti. İlişki Durumu Karışık dizisinin reyting oranlarının son haftalarda düşmesiyle Show TV yönetimi tarafından günü değiştirilmişti.

Dizinin yayın günü, 20 Nisan'dan itibaren cumartesi akşamından çarşamba akşamına taşınmıştı. Kanal yönetimi, dizinin çarşamba akşamı alacağı reyting sonucunu beklemeden "İlişki Durumu Karışık" dizisini yayından kaldırma kararı aldı. Reyting kurbanı olan dizi final bölümü ile ekrana geldi.

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan'ın üstlendiği "İlişki Durumu: Karışık" dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat) ve Eda Ece (Elif) rol alıyordu.

Bülent İşbilen'in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyordu.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK YOLA NASIL DEVAM EDECEK?

Show TV'de yayınlanan ve geçtiğimiz haftalarda ekrana veda eden 'İlişki Durumu: Karışık' dizisi oyuncuları, yapımcı Fatih Aksoy'un organize ettiği gecede bir araya geldi. Aksoy, "İlişki Durumu: Evli' olarak devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

"İlişki Durumu: Karışık"ın final bölümünde; Elif'in nihayet Can'dan boşanmasıyla Ayşegül ve Can'ın arasında hiçbir engel kalmamıştır. Artık yapacakları tek şey nikah gününü beklemektir. Bu sırada Gülendam ve Sıtkı ile İsmail ve Nebahat de evlilik hazırlıklarındadırlar. Hangi gün nerede evleneceklerine karar vermeye çalışırlar. Sonunda her şeyi ayarlayan yine Ayşegül olur. Murat ve Elif ise, yaşadıkları onca şeyden sonra birbirlerine ait olduklarını anlamış ama bir türlü ilişkilerinin adını koyamamışlardır. Sevgiye hasret ikilimiz yavaş yavaş duvarlarını yıkarlar. Etrafındaki herkesin çift olarak mutluluğa yürümesiyle içlenen Mediha'ysa Naci'yi kendisine döndürebilmek için son kozunu oynar ve kazanır. Sonunda o da muradına erecektir. Herkesin hak ettiği 'mutlu son' artık gelmiştir.

ÖNCEKİ HABERLER
Davutoğlu AK Parti'ye son mesajını verecek!
HDP'li ilçe eşbaşkanı tutuklandı!
Vize muafiyeti Bozkır'dan rest gibi açıklama
Davutoğlu son dakikada vazgeçmiş!
Bekir Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na sert Başkanlık mesajı!
3 aylar tek gün oruç tutulur mu perşembe günü oruç tutulmalı mı?
Yorumlar