BIST 1.127
DOLAR 8,28
EURO 9,75
ALTIN 500,48
HABER /  HDP

Figen Yüksekdağ: Başka bir darbe olabilir!

HDP Eş genel başkanı Figen Yüksekdağ yine skandal sözlere imza attı. Yüksekdağ; ''Darbeyi püskürttük derken, başka bir darbe başınıza bela olabilir” diyerek tehditler savurdu.

Abone ol

HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ açlık grevine giren 50 kişiyi ziyaretinde olay açıklamalarda bulundu.

Yüksekdağ; “Yarının ne olacağını kimse bilemiyor. Bir sabah darbeyle uyanabilirsiniz. Darbeyi püskürttük derken, başka bir darbe başınıza bela olabilir” diyerek skandal bir açıklamada daha bulundu.

DEMİRTAŞ VE YÜKSEKDAĞ'DAN ZİYARET

Diyarbakır'da Abdullah Öcalan'dan darbe girişiminin ardından haber alınmadığı gerekçesiyle DBP binasında dün açlık grevine giren ve aralarında HDP milletvekillerinin de bulunduğu 50 kişiyi, HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, DTK Eş Genel Başkanı Hatip Dicle, HDK Eş Genel Başkanları Ertuğrul Kürkçü ve Gülistan Kılıç ziyaret etti. Yüksekdağ buradan skandal açıklamalarda bulundu.

"BİR SABAH DARBEYLE UYANABİLİRSİNİZ"

"Başta iktidar partisi olmak üzere Türkiye toplumda hiç kimse yarını göremiyor. Yarının ne olacağını bilemiyor. Bir sabah darbeyle uyanabilirsiniz. Darbeyi püskürttük derken, başka bir darbe başınıza bela olabilir.

DAHA BÜYÜK BİR SAVAŞLA KARŞI KARŞIYA KALABİLİRSİNİZ

Bir gün savaşın çok daha büyüdüğünü ve tırmandığıyla bölgesel bir savaşın içerisinde olduğunuz gerçeğiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir gün o çok güvendiğiniz iktidarınız, koltuklarınız, ayrıcalıklarınız ellerinizden altınızdan kayıp gidebilir."

ÖNCEKİ HABERLER
Mehdi Eker: FETÖ ZİKA virüsünden daha tehlikeli
Antalya’da belediyelere FETÖ operasyonu!
FETÖ öğretmeni 'bağım devam ediyor' deyip herşeyi anlattı
Parayla eşcinsel ilişkiye giren milletvekili istifa etti
Hakan Şükür'e büyük şok! Önce yakalama kararı şimdi de...
2020 cumhuriyet kaç yaşında 29 Ekim yarın kaçıncı yılı
Yorumlar 24 yorum