BIST 9.530
DOLAR 32,53
EURO 34,85
ALTIN 2.474,99
HABER /  MEDYA

Fazilet Hanım ve Kızları 18.bölüm fragmanı ortalık kızışıyor

Star Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi olan Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta 18.yeni bölümüyle ekranda olacak. Fazilet Hanım ve Kızları'nda bu akşam Ece'nim düğünü ve sonrası yaşananlar ele alınacak. Fazilet Hanım ve Kızları ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Abone ol

Cumartesi günlerinin ilgiyle izlenen dizisi olan Fazilet Hanım ve Kızları'nda bu akşam izleyiciler nefeslerini tutacak. Hazan için verilen büyük savaşın devam ettiği Fazilet Hanım ve Kızları'nda neler olacak?

Fazilet Hanım ve Kızları 18. yeni bölüm fragmanında birbirinden enteresan olaylar izleyicilerle buluşuyor. Abi kardeş arasında yaşanan çekişenin giderek artmasıyla birlikte Hazan da ne yapacağını bilememektedir. Fazilet Hanım ve Kızları 18. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken bir diğer konu ise Ece'nin düğününde yaşanan olaylar ve sonrası olacaktır. 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yılın düğünü, Selin ve Yasin’in şok evlilik misillemesiyle skandala dönüşürken, Yağız ve Sinan’la ilgili büyük sırrı öğrenen Güzide’nin başına gelenler, skandal düğünü dehşet gecesine çevirir. 

Düğün gecesinden sonra yalıda fırtınalar arka arkaya kopmaya başlar. Egemen’ler aldıkları ağır darbelerin etkisiyle savrulurken, Ece’nin hali ,Hazan ve Fazilet arasında yeni bir krizin fitilini ateşler. Öte yandan, kardeşine destek olmak için yalıda daha çok zaman geçirmeye başlayan Hazan, Sinan ve Yağız arasında yarattığı sessiz gerilimden habersizdir. Yaşanan olaylar Yağız ve Hazan’ı giderek daha da yakınlaştırırken Sinan içini kemiren şüphelerin pençesinde kıvranmaya başlar. Hazan’ın Yağız’a doğru attığı beklenmedik adım Sinan’ın sabrını taşıran son damla olurken, fırtınaları dinmek bilmeyen Egemen’leri ise, hayatlarını değiştirecek bir kasırga beklemektedir.