BIST 2.801
DOLAR 17,96
EURO 18,40
ALTIN 1.033,66
HABER /  GÜNCEL

Fazıl Say'dan İslam'a çirkin saldırı

Sık sık İslam dinine hakaret eden Fazıl Say bu kez haddini fena aştı! Cennete kerhane ve meyhane benzetmesi yaptı. Sözlerinin ardından Say'a tepki yağdı!

Abone ol

İslam dinine sık sık saldıran Fazıl Say bu kez haddini iyice aştı. Twitter hesabından peşpeşe İslam dinine hakaretler yağdıran Fazıl Say'a tepki yağdı.

Twitter hesabından "Irmaklarindan saraplar akacak diyorsun, cenneti ala meyhane midir? Her muminine 2 huri verecegim diyosun, cenneti ala kerhane midir? Bilmem farkettiniz mi ama nerde yavşak adi magazinci hırsız şaklaban varsa hepsi allahçı, bu bir paradoks mu?" diyen Say, bunlarla da yetinmeyerek hakaretlerine devam etti.

Piyanist ve besteci Fazıl Say'ın kendi sayfasında attığı "Ezan ve rakı" twiti, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da infial yarattı.

Twitter kullanıcıları Fazıl Say'a dine ve ezana hakaret içeren mesajı nedeniyle çok sert ifadeler kullanılırken, Fazıl Say sert eleştiriler karşısında susmayı tercih etti.

EZANI OKUYAN MÜEZZİNLE DALGA GEÇTİ

Ünlü Piyanist ve besteci Fazıl Say'ın sosyal paylaşım sitesi Twitter'da kendi sayfasında paylaştığı "Muezzin 22 saniyede okudu aksam ezanini yahu. Prestissimmo con fuco!!! Ne acelen var? Sevgili? Raki masasi?" twitiyle sosyal medyada ortalık bir anda karıştı.

İSLAM DİNİNE HAKARET ETTİ

İslam dini değerleriyle dalga geçen Fazıl Say, kendisi gibi düşünen takipçilerinin mesajlarını retweetlerken, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da İslam dinine hakaret etmeye devam etti. İşi daha da ileriye götüren Fazıl Say, "Tanri, ugruna yasayacagin bir sey mi olecegin bir sey mi yoksa hayvanlasip oldurecegin bir sey mi ?? Bunu da dusun!!" twiti ile dine hakaret etmeye devam etti.

NİHAT DOĞAN VE EROL KÖSE DE TARTIŞMAYA KATILDI

Fazıl Say'ın İslam dinene hakaret içeren twitlerine Nihat Doğan ve Erol Köse'de tepki gösterdi. Erol Köse "Bu Fazil Say 'ın küçükken topu inşaata kaçmış.... O yuzden hep salyalı...." mesajını takipçileriyle paylaşırken, Nihat Doğan ise "senin ağzının yamukluğunu düzeltiriz amma yüreğinin yamukluğunu nasıl düzeltiriz onu da ben bilmiyorum :) şeytanın ile mutlu ol" twitiyle Fazıl Say'a yanıt verdi.

İSLAM KARŞITLARINA DESTEK VERDİ

İslam karşıtı kesimin mesajlarını kendi sayfasında yayınlayarak İslam'a saldırıyı tetikleyen Fazıl Say, İslam karşıtı kesimi de harekete geçirdi. Say, kendi sayfasında İslam karşıtlarının İslam dinine çirkin sözler ve hakaretler içeren mesajlarını paylaşarak, İslam'a saldırıyı destekledi.

İşte Fazıl Say'ın sayfasından paylaştığı İslam karşıtlarının gönderdiği mesajlarından bazıları:

ibrahim A. ‏ ateistim ve bunu bu kadar rahat söyleyebildiğim için gururluyum

Ogan E. ‏ bizim ordaki imam blues tarzı ezan okuyor.Biraz kassa Berklee ye girer.

gökçen ‏ Ben ateistim :) diğer yarısını bilmem :))

Melih Y. ‏ irmaklarindan saraplar akacak diyorsun,cenneti ala meyhane midir?her muminine 2 huri verecegim diyosun,cenneti ala kerhane midir?

Eser E. ‏ bilmem farkettiniz mi ama nerde yavşak adi magazinci hırsız şaklaban varsa hepsi allahçı, bu bir paradoks mu?

ÇOK KİŞİ ATEİST OLMUŞTUR

Piyanist Fazıl Say gecenin sonunda Twitter'a veda ederken son olarak "Bu aksam cok kisi ateist olmustur sagolsunlar" mesajını paylaştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Bu idam sahnesi çok konuşulacak!
Bu idam sahnesi çok konuşulacak!
Yeni Hyundai göz doldurdu
Yeni Hyundai göz doldurdu
Google'dan mucizeler yaratan gözlük
Google'dan mucizeler yaratan gözlük
Barzani'yi devlet başkanı gibi ağırladı!
Barzani'yi devlet başkanı gibi ağırladı!
Maliki'den Türkiye'ye zeytin dalı
Maliki'den Türkiye'ye zeytin dalı
Taraf Genelkurmay'ı bombaladı
Taraf Genelkurmay'ı bombaladı
Türkiye'nin bu başarısına dünya şaşırıyor!
Türkiye'nin bu başarısına dünya şaşırıyor!
Yurt dışı çıkış harcına zam
Yurt dışı çıkış harcına zam
Hafta sonu planı hala yapmadıysanız...
Hafta sonu planı hala yapmadıysanız...
Ünlü oyuncu o iddialara yanıt verdi
Ünlü oyuncu o iddialara yanıt verdi