BIST 1.548
DOLAR 7,40
EURO 9,01
ALTIN 443,49
HABER /  GÜNCEL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ve son bölüm haberleri internethaber.com'da.

Abone ol

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. yeni bölüm fragmanı yine heyecan yarattı. EDHO'nun yeni bölümünde yaşanacaklar izleyenleri ekrana kilitleyecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı detayları ile son bölüm özeti haberimizde...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55. yeni bölüm fragmanı 31  Ocak 2017 Salı akşamı Atv ekranlarında olacak. İşte yeni bölümde yaşanacaklar:

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. son bölümünde, Hızır, Ünal Kaplan yerine Özer'i yok ederek CIA ile alenen savaş başlattı. Özer'in ölümü tahmin edildiği gibi masaya huzur getirmedi. Arkasında bıraktığı ortağı Ercüment ise kendine yapılan yanlışı kolay kolay kabul etmeye niyeti olmayan CIA'in yeni silahı oldu. Bu sürpriz gelişme, zamanla toparlanmaya başlayan masanın, iyiye giden ticareti için bir tehdit unsuru halini aldı.

Hızır'ın gözünü korkutmak ise öyle kolay olmadı. Lider olarak masaya kurulan tuzaklara karşılık vermekte geç kalmadı. Huzur kaçırmak isteyenlere inat birlik beraberlik mesajı vermek adına organize ettikleri gecede adeta düşman çatlattı.

Esra'nın yaptığı yanlışı bir türlü hazmedemeyen İlyas ise depresyona girdi. Evine gitmemesi ve her gün yaşadıklarını unutmak adına kendini dağıtması Çakırbeyli ailesini bunalttı. Her ne kadar ayrılmak istediğini söylese de Esra'yı hala çok sevdiği izleyenler tarafından fark edildi. Handan ve Ceylan'ın yanına sığınan Esra da ne yapacağını bilmez haldedir. Bu duruma son vermek de ailenin toparlayıcısı Meryem'e düştü. Sonunda ikna olan Esra, evinde kötü bir sürprizle karşılaştı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir… Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir… Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır. Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem...

ÖNCEKİ HABERLER
Bedelli askerlik çıkacak mı? Canlı yayında son nokta
Yıldızlar Şahidim 2. bölüm fragmanı yayınlandı!
Büyükelçi suikastında ilk kez ortaya çıktı! Yurtdışından...
Beklenen zam KHK ile geliyor! Tam 2 bin 700 lira
Yunanistan'ın şok planı! 8 darbeciyi neden vermediler?
Sünnet düğününü basıp katliam yaptılar
Kurtulmuş'tan referandum açıklaması! Net bir oran...
HDP sözcüsü Ayhan Bilgen gözaltında!
İngiltere Başbakanı’nın Türkiye ziyareti İngiliz basınında!
Küçük mülteci kız Erdoğan'a öyle bir mektup yazdı ki...
Yorumlar